porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kim są młodzi doradcy Ministra Spraw Wewnętrznych.?

Polskę opłynęła informacja dotycząca młodych doradców Ministra Spraw Wewnętrznych, Bartłomieja Sienkiewicza. Czy 21-latek rzeczywiście może pracować w rządzie? A może to żart? Mówimy, kim są młodzi doradcy MSW.
adam malczak dodano: 19.07.2013 20:07

Czy wiesz jakim majątkiem dysponuje szef MSW Bartłomiej Sienkiewicz?

Minister spraw wewnętrznych Bartłomiej Sienkiewicz jest jednym z najbogatszych ministrów rządu Donalda Tuska. Bohater afery taśmowej  ma 490 tys. zł oszczędności i 8 tys. dolarów na koncie.

majątek Bartłomieja Sienkiewicza dodano: 15.06.2014 15:49

Kim jest Bartłomiej Sienkiewicz? Co warto o nim wiedzieć? [SYLWETKA]

Publicysta, polityk, minister spraw wewnętrznych, znawca problematyki wschodniej, mąż , ojciec trzech synów i córki, a także prawnuk polskiego noblisty, pisarza Henryka Sienkiewicza. Oto kim jest Bartłomiej Sienkiewicz.

kogo odwołał Tusk dodano: 15.05.2013 14:18

Bartłomiej Sienkiewicz : jaki zegarek dostał w prezencie w Rosji?

Jak wynika z rejestru korzyści majątkowych zamieszczonych na stronach PKW, minister spraw wewnętrznych Bartłomiej Sienkiewicz ujawnił, że został obdarowany zegarkiem z białego złota firmy NIKA. Czasomierz wręczył mu szef rosyjskiego MSW, jest warty kilka tysięcy złotych.

MSW dodano: 11.08.2014 10:28

Czy Roman Giertych zastąpi Bartłomieja Sienkiewicza na stanowisku ministra spraw wewnętrznych?

Plotki o tym jakoby Roman Giertych miał zająć stanowisko Bartłomieja Sienkiewicza obiegły internet. Czy były szef Ligii Polskich Rodzin planuje powrót do polityki?

minister spraw wewnętrznych dodano: 01.07.2014 10:52

Afera taśmowa. Kto nagrał Belkę, Nowaka i Parafinowicza?

Opublikowane przez Wprost taśmy zawierające rozmowę jednych z najważniejszych polityków w kraju wywołały burzę w mediach. Wszyscy zadają sobie dwa pytania: jak na rozmowę Sienkiewicza i Belki zareaguje Tusk oraz kto stoi za nagraniem taśm Wprost. Mówimy, kto nagrał taśmy wprost.

afera podsłuchowa dodano: 16.06.2014 15:10

Afera podsłuchowa - co zrobi Tusk? [Taśmy Wprost]

Kilka dni temu opublikowana została kontrowersyjna rozmowa szefa MSW Bartłomieja Sienkiewicza i prezesa NBP Marka Belki. W poniedziałek o 15:00 premier Donald Tusk oficjalnie odniesie się do całej sprawy. Mówimy, co zrobi Tusk w sprawie afery podsłuchowej.

afera podsłuchowa dodano: 16.06.2014 13:54

Taśmy Wprost – kogo jeszcze nagrano?

Tygodnik Wprost opublikował zapis rozmów, które przeprowadzili ze sobą Marek Belka i Bartłomiej Sienkiewicz, a także Sławomir Nowak i Andrzej Parafinowicz. Czy istnieje więcej taśm? Kogo więcej nagrano?

afera taśmowa dodano: 16.06.2014 12:16

Afera taśmowa. Jak prezes NBP miał wesprzeć rząd w kampanii wyborczej?

Minister spraw wewnętrznych ustalał z prezesem Narodowego Banku Polskiego, jak szef niezależnego banku centralnego ma pomóc rządowi w walce wyborczej. Jak negocjowali? Jakie warunki stawiał Marek Belka?

afera taśmowa dodano: 15.06.2014 13:35

Afera taśmowa rządu PO. Co mówili nagrani politycy?

"Państwo Polskie istnieje jedynie teoretycznie" - powiedział minister spraw wewnętrznych Bartłomiej Sienkiewicz na ujawnionym przez "Wprost" nagraniu. Afera taśmowa rozgrzewa scenę polityczną, odwracając uwagę od Mundialu i deklaracji wiary lekarzy. Co mówili politycy na nagraniach?

afera taśmowa dodano: 14.06.2014 15:07
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Wiesław Gołas - kim jest?
Wiesław Gołas - kim jest?

Wiesław Gołas to legenda polskiego kina. Sympatię widzów zaskarbił sobie ...

Bartłomiej Sienkiewicz szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Bartłomiej Sienkiewicz. Wszystko na temat Bartłomiej Sienkiewicz na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.