porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Dzieciństwo i młodość Bartka Waśniewskiego. Co o swojej przeszłości mówi ojciec Madzi?

„Moja prawda. Pamiętniki Bartka Waśniewskiego″ zawierają wiele szczegółów z życia Bartka Waśniewskiego, ojca Madzi z Sosnowca. Waśniewski opowiada o swoich rodzicach, młodości, buncie nastolatka i młodzieńczych pasjach. Jak wyglądało dzieciństwo Bartka Waśniewskiego i czym się interesował w młodości? Pamiętniki Bartka Waśniewskiego do kupienia w kioskach od 20 marca.

bartek waśniewski dodano: 21.03.2013 15:53

Pamiętniki Bartka Waśniewskiego. Co mówi o sobie Bartek Waśniewski, ojciec zmarłej Madzi?

„Moja prawda. Pamiętniki Bartka Waśniewskiego” przedstawia historię życia Bartka Waśniewskiego. Tematem przewodnim jest małżeństwo z Katarzyną Waśniewską i tragedia związana ze śmiercią ich córki Madzi. Książka jest bogato ilustrowana prywatnymi zdjęciami Bartka, na których często pojawiają się też Katarzyna i Madzia. Czego jeszcze dowiadujemy się o Bartku Waśniewskim?

bartek waśniewski dodano: 20.03.2013 10:04 | odpowiedz (9)

Co Waśniewski napisał o żonie? Pamiętniki Bartka Waśniewskiego

„Moja prawda. Pamiętniki Bartka Waśniewskiego″ to publikacja, w której Bartek Waśniewski opowiada o swoim życiu i małżeństwie z Katarzyną Waśniewską. Bartek wspomina, że dość szybko się w sobie zakochali. Z czasem zaczął odkrywać, że Katarzyna Waśniewska w wielu kwestiach go okłamuje. A sprawa Madzi doprowadziła do rozpadu małżeństwa Waśniewskich.

bartek waśniewski dodano: 21.03.2013 12:55 | odpowiedz (2)

Co Bartek Waśniewski napisał o śmierci Madzi?

Bartek Waśniewski w swoich pamiętnikach „Moja prawda″ opowiada między innymi o okolicznościach śmierci swojej córki Madzi. Wspomina też o komplikacjach związanych z ciążą i porodem. Choć w sprawie Madzi wiele już się wyjaśniło, Bartek nadal nie ma pewności odnośnie do tego, co zaszło naprawdę. Jak Bartek Waśniewski odnalazł się w tej trudnej sytuacji?

bartek waśniewski dodano: 21.03.2013 08:00

KATARZYNA WAŚNIEWSKA - kim jest matka Madzi z Sosnowca?

Sprawą tajemniczego porwania i śmierci Madzi Waśniewskiej z Sosnowca w styczniu 2012 roku żyła cała Polska. Matka dziecka, Katarzyna Waśniewska, najpierw wmówiła rodzinie i policji, że dziecko zostało porwane. Dopiero po 9 dniach przyznała się, że Madzia nie żyje. Kim jest Katarzyna Waśniewska?

bartek waśniewski dodano: 02.10.2012 07:53 | odpowiedz (1)

Czy ZATRZYMANY W ARESZCIE ŚLEDCZYM ma prawo udać się na POGRZEB bliskiego?

Osoba przebywająca areszcie śledczym najczęściej nie zostaje zwolniona na pogrzeb. Skąd taka surowość w stosunku do zatrzymanych? Czy to zgodne z prawem? Zobacz, jak europejskie prawo chroni osoby zatrzymane.

areszt tymczasowy dodano: 15.02.2012 09:53
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Wiktoria Kulik - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Wiktoria Kulik - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Młoda nadzieja polskiego tenisa, która ostatnio wdała się w publiczny ...

Bartłomiej Waśniewski szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Bartłomiej Waśniewski. Wszystko na temat Bartłomiej Waśniewski na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.