porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kim jest BARTOSZ ARŁUKOWICZ - nowy MINISTER ZDROWIA w rządzie Tuska

Bartosz Arłukowicz to barwna postać w polskim parlamencie. Największa poselska strata lewicy. Jeden z lepszych transferów premiera Donalda Tuska do rządu PO-PSL. Lekarz pediatra, wykładowca Akademii Medycznej w Szczecinie został ministrem zdrowia. Kim jest zwycięzca drugiej edycji programu TVN - AGENT? 

elżbieta bieńskowska dodano: 03.01.2012 06:01

Kim jest Jacek Paszkiewicz, prezes NFZ? Dlaczego minister Arłukowicz zgłosił wniosek o jego odwołanie?

Jacek Paszkiewicz pełni funkcję prezesa NFZ od 2007 roku. Na wniosek ministra zdrowia Bartosza Arłukowicza prawdopodobnie zostanie odwołany ze stanowiska przez premiera Donalda Tuska. Dlaczego Arłukowicz zabiegał o odwołanie Paszkiewicza? Co było przyczyną tej dymisji?

donald tusk dodano: 25.05.2012 16:44

Czy wiesz, kogo DONALD TUSK pokonał w walce o tytuł Człowieka Roku w plebiscycie TYGODNIKA WPROST?

Tygodnik Wprost ogłosił wyniki swojego corocznego plebiscytu na "Człowieka roku", organizowanego od 1991 roku. Mimo, że rząd ma w sondażach coraz gorsze notowania - przede wszystkim za ustawę refundacyjną oraz ACTA, zwycięzcą jest Premier Donald Tusk. Dowiedz się, kto go wybrał i kogo pokonał premier w tegorocznej edycji plebiscytu.

ACTA dodano: 06.02.2012 13:40

Co robił BARTOSZ ARŁUKOWICZ, zanim został MINISTREM ZDROWIA?

BARTOSZ ARŁUKOWICZ zastąpił na stanowisku ministra zdrowia Ewę Kopacz i wprawadza w życie przepisy ustawy refundacyjnej, odpierając zarzuty jej przeciwników, głównie lekarzy. Tymczasem Arłukowicz sam jest lekarzem i ma na swoim koncie sporo sukcesów. Oskarżany o karierowiczostwo, konsekwentnie dąży do celu. Mówimy, jak przebiegała błyskotliwa - i błyskawiczna - kariera tego polityka.

afera hazardowa dodano: 05.01.2012 12:00

Dlaczego Arłukowicz chce odejścia szefowej NFZ Agnieszki Pachciarz?

Bartosz Arłukowicz, minister zdrowia domaga się zdymisjonowania prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia - Agnieszki Pachciarz. Dlaczego? Jaka jest przyczyna? Wniosek leży już u premiera Donalda Tuska.

Agnieszka Pachciarz dodano: 18.12.2013 08:10

Minister zdrowia Bartosz Arłukowicz. Co robił przez 4 lata? [SUKCESY i PORAŻKI]

Miały być tańsze leki, skrócenie kolejek i szybkie leczenie dla pacjentów z nowotworem. Minister zdrowia Bartosz Arłukowicz (44 l.) miał być receptą na chorobę tocząca służbę zdrowia. Niestety, leki podrożały, kolejki pozostały, rosną długi szpitali.

minister zdrowia dodano: 18.06.2015 21:48

BARTOSZ ARŁUKOWICZ, poseł z Reska. Zobacz sylwetkę MINISTRA ZDROWIA

Bartosz Arłukowicz, bezpartyjny poseł Sejmu VII kadencji, członek Klubu Parlamentarnego Platformy Obywatelskiej. Wybrany z list PO w okręgu wyborczym do Sejmu nr 41 (OKW Szczecin). Pediatra, minister zdrowia, a także polityk z bogatą przeszłością i powiązaniami w wielu partiach i kołach poselskich.

Platforma Obywatelska dodano: 24.01.2014 10:59

Kim jest EWA KOPACZ - pierwsza kobieta, która została marszałkiem Sejmu?

Ewa Kopacz jako minister zdrowia dała się zapamiętać stawiając weto wobec zakupu szczepionek przeciw świńskiej grypie. Po wyborach 2011 premier Donald Tusk i Platforma Obywatelska zgłosili ją na stanowisko nowego marszałka Sejmu. Czym jeszcze zasłynęła Ewa Kopacz? Czy sprawdziła się jako szefowa resortu zdrowia?

 

ELŻBIETA BIEŃKOWSKA dodano: 17.11.2011 10:50 | odpowiedz (1)

Kim jest Joanna Jurek, licealistka i autorka bezinwazyjnej metody leczenia raka? [Osiągnięcia]

Joanna Jurek nie skończyła jeszcze nauki w liceum, a ma szansę na współpracę z Centrum Onkologii - najbardziej prestiżową placówką leczenia nowotworów w Polsce. Kim jest Joanna Jurek - 17-letnia licealistka z Piotrkowa Trybunalskiego, która niedługo może opatentować swój pierwszy lek na raka?

Joanna Jurek dodano: 06.10.2014 12:28 | odpowiedz (2)

Jak wyglądały ostatnie wybory z punktu widzenia statystyki?

Wybieramy, a czasem jesteśmy wybierani, ale większość z nas nie zdaje sobie sprawy z tego, jak wyglądają wyborcze statystyki. Ilu było kandydatów na posłów? Kto zdobył najwięcej głosów? Ile było komisji wyborczych?

Bogdan Zdrojewski dodano: 18.10.2011 15:39
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Olga Wasilewska, autorka artykułu o Kamilu Durczoku

Olga Wasilewska to dziennikarka która wstrząsnęła środowiskiem madialnym za sprawą ...

Bartosz Arłukowicz szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Bartosz Arłukowicz. Wszystko na temat Bartosz Arłukowicz na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.