porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kim jest BARTOSZ ARŁUKOWICZ - nowy MINISTER ZDROWIA w rządzie Tuska

Bartosz Arłukowicz to barwna postać w polskim parlamencie. Największa poselska strata lewicy. Jeden z lepszych transferów premiera Donalda Tuska do rządu PO-PSL. Lekarz pediatra, wykładowca Akademii Medycznej w Szczecinie został ministrem zdrowia. Kim jest zwycięzca drugiej edycji programu TVN - AGENT? 

elżbieta bieńskowska dodano: 03.01.2012 06:01

Kim jest Jacek Paszkiewicz, prezes NFZ? Dlaczego minister Arłukowicz zgłosił wniosek o jego odwołanie?

Jacek Paszkiewicz pełni funkcję prezesa NFZ od 2007 roku. Na wniosek ministra zdrowia Bartosza Arłukowicza prawdopodobnie zostanie odwołany ze stanowiska przez premiera Donalda Tuska. Dlaczego Arłukowicz zabiegał o odwołanie Paszkiewicza? Co było przyczyną tej dymisji?

donald tusk dodano: 25.05.2012 16:44

Czy wiesz, kogo DONALD TUSK pokonał w walce o tytuł Człowieka Roku w plebiscycie TYGODNIKA WPROST?

Tygodnik Wprost ogłosił wyniki swojego corocznego plebiscytu na "Człowieka roku", organizowanego od 1991 roku. Mimo, że rząd ma w sondażach coraz gorsze notowania - przede wszystkim za ustawę refundacyjną oraz ACTA, zwycięzcą jest Premier Donald Tusk. Dowiedz się, kto go wybrał i kogo pokonał premier w tegorocznej edycji plebiscytu.

ACTA dodano: 06.02.2012 13:40

Co robił BARTOSZ ARŁUKOWICZ, zanim został MINISTREM ZDROWIA?

BARTOSZ ARŁUKOWICZ zastąpił na stanowisku ministra zdrowia Ewę Kopacz i wprawadza w życie przepisy ustawy refundacyjnej, odpierając zarzuty jej przeciwników, głównie lekarzy. Tymczasem Arłukowicz sam jest lekarzem i ma na swoim koncie sporo sukcesów. Oskarżany o karierowiczostwo, konsekwentnie dąży do celu. Mówimy, jak przebiegała błyskotliwa - i błyskawiczna - kariera tego polityka.

afera hazardowa dodano: 05.01.2012 12:00

Dlaczego Arłukowicz chce odejścia szefowej NFZ Agnieszki Pachciarz?

Bartosz Arłukowicz, minister zdrowia domaga się zdymisjonowania prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia - Agnieszki Pachciarz. Dlaczego? Jaka jest przyczyna? Wniosek leży już u premiera Donalda Tuska.

Agnieszka Pachciarz dodano: 18.12.2013 08:10

Minister zdrowia Bartosz Arłukowicz. Co robił przez 4 lata? [SUKCESY i PORAŻKI]

Miały być tańsze leki, skrócenie kolejek i szybkie leczenie dla pacjentów z nowotworem. Minister zdrowia Bartosz Arłukowicz (44 l.) miał być receptą na chorobę tocząca służbę zdrowia. Niestety, leki podrożały, kolejki pozostały, rosną długi szpitali.

minister zdrowia dodano: 18.06.2015 21:48

BARTOSZ ARŁUKOWICZ, poseł z Reska. Zobacz sylwetkę MINISTRA ZDROWIA

Bartosz Arłukowicz, bezpartyjny poseł Sejmu VII kadencji, członek Klubu Parlamentarnego Platformy Obywatelskiej. Wybrany z list PO w okręgu wyborczym do Sejmu nr 41 (OKW Szczecin). Pediatra, minister zdrowia, a także polityk z bogatą przeszłością i powiązaniami w wielu partiach i kołach poselskich.

Platforma Obywatelska dodano: 24.01.2014 10:59

Kim jest EWA KOPACZ - pierwsza kobieta, która została marszałkiem Sejmu?

Ewa Kopacz jako minister zdrowia dała się zapamiętać stawiając weto wobec zakupu szczepionek przeciw świńskiej grypie. Po wyborach 2011 premier Donald Tusk i Platforma Obywatelska zgłosili ją na stanowisko nowego marszałka Sejmu. Czym jeszcze zasłynęła Ewa Kopacz? Czy sprawdziła się jako szefowa resortu zdrowia?

 

ELŻBIETA BIEŃKOWSKA dodano: 17.11.2011 10:50 | odpowiedz (1)

Kim jest Joanna Jurek, licealistka i autorka bezinwazyjnej metody leczenia raka? [Osiągnięcia]

Joanna Jurek nie skończyła jeszcze nauki w liceum, a ma szansę na współpracę z Centrum Onkologii - najbardziej prestiżową placówką leczenia nowotworów w Polsce. Kim jest Joanna Jurek - 17-letnia licealistka z Piotrkowa Trybunalskiego, która niedługo może opatentować swój pierwszy lek na raka?

Joanna Jurek dodano: 06.10.2014 12:28 | odpowiedz (2)

Jak wyglądały ostatnie wybory z punktu widzenia statystyki?

Wybieramy, a czasem jesteśmy wybierani, ale większość z nas nie zdaje sobie sprawy z tego, jak wyglądają wyborcze statystyki. Ilu było kandydatów na posłów? Kto zdobył najwięcej głosów? Ile było komisji wyborczych?

Bogdan Zdrojewski dodano: 18.10.2011 15:39
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kazimiera Szczuka - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Kazimiera Szczuka - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Kazimiera Szczuka to jedna z najgłośniejszych polskich feministek. Często udziela ...

Bartosz Arłukowicz szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Bartosz Arłukowicz. Wszystko na temat Bartosz Arłukowicz na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.