porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Polscy siatkarze we włoskiej Serie A. Kto?

Serie A, włoska liga siatkarzy, nie ma już tej siły sportowej i finansowej co kiedyś, ale wciąż wiele zespołów kusi czołowych graczy świata. W tym gronie znalazło się dwóch Polaków – Zbigniew Bartman i Bartosz Kurek.

Bartosz Kurek Włochy dodano: 05.11.2013 17:10

Kiedy i gdzie polskie zespoły siatkarzy grają w 4. kolejce Ligi Mistrzów?

Tylko jedna polska drużyna w siatkarskiej Lidze Mistrzów mężczyzn pozostaje do tej pory bez porażki. Czy Skra podtrzyma passę, jak wypadną mistrz Polski Resovia i lider ekstraklasy Zaksa? Mówimy, jak wygląda terminarz zmagań w czwartej kolejce siatkarskiej LM

Cuneo dodano: 20.11.2012 18:34

Londyn 2012. Polscy siatkarze wygrali z Wielką Brytanią. Co dalej? Czy szanse Polaków na medal rosną?

Siatkarze w sobotę, 4 sierpnia, gładko i szybko wygrali mecz z reprezentacją Wielkeij Brytanii. Czy to już koniec zmagań w grupie? Czy Polacy mają pewny ćwierćfinał?

Andrea Anastasi dodano: 04.08.2012 14:00

IO w Londynie: jakie SZANSE NA AWANS mają polscy SIATKARZE?

Reprezentacja Polski w siatkówce mężczyzn przegrała swój drugi mecz na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie z Bułgarią 1:3. Mimo to zachowała ogromne szanse na awans. Ważne jest jednak, z którego miejsca wyjdzie z grupy, a co za tym idzie, z kim zmierzy się w dalszej fazie rozgrywek.

Andrea Anastasi dodano: 02.08.2012 14:47

Z kim POLSCY SIATKARZE grają w GRUPIE na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie?

Polscy siatkarze w swoim pierwszym meczu na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie nie zawiedli. Pokonali Włochów 3:1 i w pięknym stylu rozpoczęli olimpijską rywalizację. Z kim jeszcze zagrają w fazie grupowej w Londynie? Kto może przysporzyć im najwięcej kłopotów?

Andrea Anastasi dodano: 30.07.2012 12:58

IO LONDYN siatkówka. Dlaczego POLACY przegrali z BUŁGARIĄ? Czy to koniec marzeń o złocie?

Polacy przegrali z Bułgarią 1:3. Pomimo świetnego trzeciego seta nie potrafili zatrzymać szalejących rywali, grając przy tym na naprawdę nie najlepszym poziomie. Gdzie więc doszukiwać się przyczyn porażki naszych siatkarzy w drugim meczu Igrzysk Olimpijskich w Londynie?

Andrea Anastasi dodano: 31.07.2012 14:57

Zarobki Bartosza Kurka. Ile siatkarz zgarnął w 2013 r.?

Bartosz Kurek to 44. lokata w Złotej Setce 2013 – rankingu zarobków polskich sportowców. Ile właściwie zgarnął siatkarz?

mś w siatkówce dodano: 21.09.2014 22:15
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Bronisław Komorowski - kim jest? Jakie ma wykształcenie? Czy Komorowski działał w opozycji?
Bronisław Komorowski - kim jest? Jakie ma wykształcenie? Czy Komorowski działał w opozycji?

Kim był Bronisław Komorowski zanim objął funkcję prezydenta? Gdzie się ...

bartosz kurek szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. bartosz kurek. Wszystko na temat bartosz kurek na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.