porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak dobrać kolor dachu do elewacji z klinkieru?

Zestawienie koloru brązowego dachu i białej elewacji jest powszechnie stosowanym rozwiązaniem. A jaki kolor dachu pasuje do elewacji z klinkieru? Sprawdźmy! 

cegły klinkierowe dodano: 18.06.2012 13:11

Czy jeden kolor ścian w mieszkaniu może być nudny? Jak pomalować ściany?

Kolory mają swoich wielbicieli. Sezonowo niektóre z nich bywają modne. Niezależnie od mody, w określony sposób oddziałują na nasze samopoczucie: każdy wie, że zieleń uspokaja, a czerwień pobudza. Jak wprowadzić jeden kolor do wnętrza i nadać mu wyjątkowego charakteru, unikając nudy i monotonii?

dodatek dodano: 21.12.2011 14:31

Jak działają na nas barwy?

Kolory są nieodłącznym elementem naszego życia. Otaczamy się takimi, wśród których czujemy się dobrze. Dążąc do osiągnięcia wrażenia harmonii w mieszkaniu warto poznać ich właściwości. Każdy z nas odbiera je inaczej, ale to one budują emocje, tworzą nastroje. Rozweselają, ożywiają lub przygnębiają.

kolor we wnętrzu dodano: 29.11.2011 14:35

Jakie KOLORY wybrać DO SYPIALNI? Jakie są najmodniejsze połączenia kolorystyczne?

W jakich kolorach zaaranżować sypialnię, by była miejscem, w którym lubimy przebywać nie tylko przy zgaszonym świetle? Bo oprócz tego, że sypialnia służy nam do spania, to często spełniać także inne funkcje. Bywa, że tu pracujemy albo oglądamy telewizję.

aranżacja wnętrz dodano: 13.06.2012 07:30

Dlaczego kobiety zwracają uwagę na kolor samochodu?

Dlaczego kobiety zwracają uwagę na kolor samochodu, a mniej interesują je funkcje auta? Co decyduje o tym, że barwa odgrywa główną rolę?

auto dodano: 13.11.2011 11:42

Jak kolory wpływają na nasze samopoczucie? Znaczenie kolorów i ich wpływ na samopoczucie

Czasem nie jesteśmy świadomi tego, jak duży wpływ na nasze samopoczucie mają kolory. Jedne działają na nas mobilizująco, inne – uspokajająco. Warto zapoznać się z działaniem każdego z nich. Znaczenie kolorów i ich wpływ na samopoczucie. Jak kolory wpływają na człowieka?

chromoterapia dodano: 20.10.2013 10:12 | odpowiedz (2)

Jak działa kolor pomarańczowy we wnętrzach?

Dekoratorzy wnętrz uwielbiają kolor pomarańczowy. Nie dlatego, że wszystkim się podoba, ale dlatego że ma on niezwykłe właściwości. Ociepla wnętrza, dobrze działa na nastrój domowników, ale przede wszystkim współgra ze wszystkimi kolorami i wzorami oraz pozwala osiągnąć dowolne efekty stylistyczne.

dekoracja wnętrz dodano: 29.04.2013 08:53
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest święty Stanisław Papczyński?

Spowiednik króla Jana III Sobieskiego, założyciel Zgromadzenia Księży Marianów, błogosławiony ...

barwa szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. barwa. Wszystko na temat barwa na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.