porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Lukier - jak udekorować domowe wypieki?

Świąteczne pierniki, pierniczki na choinkę, kruche ciasteczka, makowce - one po prostu muszą być wyjątkowe, także pod względem wyglądu. Najprostszy patent na pomysłową dekorację to lukier. Sprawdź, jak przygotować go samemu.

barwniki naturalne dodano: 07.02.2016 14:43

Sztuczne barwniki– w jakich produktach występują? Czy chemiczne dodatki do żywności mogą uczulać?

Choć sztuczne barwniki znajdujące się na tzw. liście E są dozwolone do spożycia na terenie Unii Europejskiej, mogą wywoływać różne dolegliwości i uczulać. Sprawdź, na jakie syntetyczne dodatki trzeba najbardziej uważać.

barwniki naturalne dodano: 11.07.2016 15:19

Barwniki spożywcze - jak malować nimi jajka??

W prosty i tani sposób możesz wykonać najpiękniejszą pisankę - małe dzieło sztuki do wielkanocnego koszyczka. Sprawdź, jak ozdobić wielkanocne jajko przy użyciu barwników spożywczych!

barwnik do pisanek dodano: 05.04.2016 09:58

Tprt ślubny - jak przygotowac go samemu?

Własnoręcznie przygotowany tort ślubny smakuje najlepiej. Jego wykonanie wcale nie jest takie trudne, jak mogłoby się wydawać. Najważniejszy etap to dekoracja - zobacz, jak przygotować naprawdę piękny tort ślubny.

dekoracje na tort dodano: 07.07.2016 17:41

Błękit brylantowy - co to jest? W jakich produktach się znajduje?

Błękit brylantowy w wielu krajach jest zakazany, ale nie w Polsce. To popularny barwnik, zbyt często niestety spotykany również w produktach spożywczych. Wykazuje niejednoznaczne działanie rakotwórcze wedle kryteriów RTECS. Czym jest błękit brylantowy i czy mamy się czego obawiać?

błękit brylantowy dodano: 09.05.2016 16:50
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Andrzej PIASEK Piaseczny: kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Andrzej PIASEK Piaseczny: kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Andrzej Piasek Piaseczny to jeden z ważniejszych artystów ostatnich 20 ...

Barwniki spożywcze szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Barwniki spożywcze. Wszystko na temat Barwniki spożywcze na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.