porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

POPULARNE SERIALE. Jakie seriale najczęściej oglądają Polacy?

Zgodnie z danymi zebranymi przez AGB Nielsen Polacy postawili w tym sezonie w szczególności na seriale i programy rozrywkowe. Największą oglądalnością cieszą się serial "M jak Miłość" i serial kryminalno-obyczajowy "Ojciec Mateusz".

M jak miłość dodano: 04.11.2011 00:11 | odpowiedz (2)

Kogo EWA ZIĘTEK zagra w serialu "Barwy szczęścia"?

Ewa Ziętek dołączyła do obsady serialu "Barwy szczęścia". Kogo zagra aktorka znana m.in. z roli Marty w "Złotopolskich"? W których odcinkach "Barw szczęścia" będzie można ją zobaczyć?

aktorka dodano: 30.01.2012 21:12

Kiedy kończy się serial GALERIA? Czy zastąpi go nowy serial? Koniec Galerii początkiem Małego Londynu

„Galeria” to kolejny po „Wiadomościach z drugiej ręki” i „Aidzie” serialowy niewypał, jaki zafundowała nam telewizja publiczna. Nic dziwnego, że po niespełna pół roku od premiery serial znika z anteny. Powodem zakończenia emisji "Galerii" jest niska oglądalność. Następczyni "Plebanii" notowała słabsze wyniki od swojej poprzedniczki. Jesienią 2012 TVP wyemituje nowy serial pod roboczym tytułem "Mały Londyn". Jego twórcy to duet Ilona Łepkowska i Tadeusz Lampka.

galeria dodano: 23.05.2012 18:12 | odpowiedz (6)

ALEKSANDRA SZWED w serialu BARWY SZCZĘŚCIA. Kogo zagra?

Aleksandra Szwed – widzowie pokochali ją za rolę Elizy w niezapomnianej Rodzinie zastępczej. Teraz Aleksandrę Szwed będziemy mogli oglądać częściej – pięć razy tygodniu w serialu „Barwy szczęścia”.

Aleksandra Szwed dodano: 08.11.2013 11:17

Jak HANNA DUNOWSKA odmieniła swoje życie i co ją do tego skłoniło?

Hanna Dunowska, znana aktorka, która zagrała w serialach "Samo życie", "Pensjonat pod Rożą", a ostatnio w "Barwach szczęścia" kilka lat temu z braku propozycji aktorskich postanowiła pójść na studia w Instytucie Psychologii Procesu. Dowiedziała się też, że choruje na nowotwór.

hanna dunowska dodano: 10.09.2012 13:37

Potrzebujesz pieniędzy? Mówimy, jak szybko zarobić sporo kasy np. w Tańcu z Gwiazdami

Nie trzeba być gwiazdą, żeby zarobić na „Tańcu z Gwiazdami”. TVN udowadnia, że nawet osoby małego formatu mogą szybko i łatwo zarobić. Jak zarobić w „Tańcu z Gwiazdami”? Który uczestnik zarobił najwięcej? 

Anna Mucha dodano: 04.01.2012 14:44

Co to jest audiodeskrypcja? Jakie seriale można oglądać z tłumaczeniem i napisami?

Audiodeskrypcja to specjalna technika, która polega na przekładzie obrazu filmowego na słowa. Opisuje się to, co dzieje się na ekranie, głównie sceny bez dialogów, które wymagają komentarza. Dzięki temu osoby niewidzące i słabowidzące mogą cieszyć się oglądaniem filmów i seriali. SPRAWDŹ jakie seriale i jakie programy można oglądać z  tłumaczeniem na język migowy lub z napisami dla niesłyszących.

audiodeskrypcja dodano: 23.10.2011 16:21

Ulubione seriale Polaków. Dlaczego lubimy oglądać serial "M jak miłość"?

Najchętniej oglądaną przez Polaków produkcją jest stale i niezmiennie serial "M jak miłość". Zobacz dlaczego Polacy kochają seriale i skąd bierze się niesłabnące zainteresowanie Polaków serialem "M jak miłość".

CO OGLĄDAĆ dodano: 20.12.2011 06:58 | odpowiedz (2)

Kim jest Hanna Bieluszko? Kogo gra Hanna Bieluszko w serialu "Barwy szczęścia"?

Hanna Bieluszko to aktorka, która szerokiej publiczności znana jest przede wszystkim z roli Reni w serialu „M jak miłość”. Od niedawna można ja oglądać w serialu „Barwy szczęścia”. Kim jest Hanna Bieluszko?

aktorka hanna bieluszko dodano: 20.04.2013 18:36

ALEKSANDRA POPŁAWSKA w serialu BARWY SZCZĘŚCIA. Od kiedy i kogo zagra?

We wtorek 10 grudnia o godz. 20.05 TVP2 pokaże 1025. odcinek serialu „Barwy szczęścia”. Poznamy w nim nową bohaterkę – Ninę. Gra ją Aleksandra Popławska.

Aleksandra Popławska dodano: 04.12.2013 17:45
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Paweł Domagała: kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Paweł Domagała: kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Paweł Domagała ma 31 lat i jest artystą wszechstronnie utalentowanym ...

Barwy Szczęścia szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Barwy Szczęścia. Wszystko na temat Barwy Szczęścia na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.