porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Baseny ogrodowe - jaki jest wybór? Jakie rodzaje basenów ogrodowych można kupić?

Basen w ogródku w upalny dzień to strzał w dziesiątkę. Kupić można nie tylko baseny ogrodowe dla dzieci, ale również baseny ogrodowe dla dorosłych. W sklepach oferowane są głównie baseny dmuchane, rozporowe oraz stelażowe. Jaki rodzaj basenu będzie odpowiedni dla ciebie?

basen budowa dodano: 02.07.2012 20:11 | odpowiedz (2)

Jak uniknąć zakażenia chorobami na basenie?

Upały skłaniają nas do szukania ochłody na basenie. Ciepło, duża liczba osób, niedostateczne przestrzeganie higieny mogą sprawić, że z basenu wrócimy z infekcją. Jak się ochronić przed infekcjami z basenu?

ameboza dodano: 02.08.2013 10:29

NIEMOWLĘ NA BASENIE - co warto wiedzieć przed pierwszą wizytą z dzieckiem na pływalni?

Myślałaś kiedykolwiek o tym, by wybrać się z maluchem na pływalnię? Oto, co warto wiedzieć, zanim po raz pierwszy wskoczycie do wody.

basen dla niemowlaka dodano: 30.10.2012 12:16

Choroby przenoszone drogą płciową, którymi możesz się zarazić nie uprawiając seksu - jakie są?

Chorowanie na coś, czym można się zarazić przez seks wywołuje obrzydzenie – do choroby i chorującego. Wielu jest skłonnych „dać sobie głowę uciąć”, że choroby takie dotyczą wyłącznie seksualnych rozpustników i są karą. Wiadomo czyją i za co. Pół biedy, jeśli do zakażenia rzeczywiście doszło drogą płciową – gorzka cena za przyjemność. Gorzej, gdy stało się to po bezdotykowym spotkaniu z brudasem. Wtedy sami sobie możemy strzelić w czoło, bo brudasa widzieliśmy i nie zareagowaliśmy. Gdzie? A choćby na osiedlowym basenie. 

bakterie kałowe dodano: 02.08.2013 10:48 | odpowiedz (1)

Basen w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie - kiedy otwarcie?

Już niebawem warszawiacy będą mogli odwiedzić odnowiony basen w Pałacu Kultury i Nauki. Zabytkowy basen został poddany gruntownej modernizacji przeprowadzonej pod okiem konserwatora zabytków. Otwarcie basenu w PKiN zaplanowano na maj 2015.

modernizacja basenu dodano: 10.05.2015 15:30

Odkryty basen w Warszawie. Gdzie można wykąpać się na świeżym powietrzu?

Nie każdy wie, że również Warszawa ma swoje odkryte baseny. Zamiast siedzieć w domu, sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy. Kąpiel w zimnej wodzie to przecież najlepszy sposób na letnie upały!

basen warszawa dodano: 29.07.2014 12:07

Poradnik ANTYKIBICA. Co robić, gdy nie chcesz oglądać meczu?

Nie lubisz piłki nożnej? A dookoła wszyscy trąbią o meczu i nastawiają się na kibicowanie? Co wtedy zrobić? Jak owocnie spędzić czas w trakcie meczu, gdy nasz partner całkowicie oddany jest kibicowaniu?

domowe spa dodano: 16.10.2012 20:04

Jakie urządzenia pomagają skutecznie trenować na pływalni?

Wśród pomocy, z jakich korzystają na basenach uczący sie pływać, są deski, makarony, płetwy, a wyczynowcy używają nawet specjalnych pasów pływackich. Ostatnio na pływalnie "wkroczyła" też elektronika, dzięki której można ustawić sobie indywidualny, precyzyjny trening dopasowany do możliwości.

Pływalnia dodano: 16.10.2012 12:02

Jak trenowac efektywnie na pływalni?

Łatwo zapisać się na pływalnię, jednak znacznie trudniej efektywnie realizować na niej zaplanowane zadania. Nie mają problemów Ci, których stać na indywidualnego trenera, ale pozostali muszą radzić sobie sami. Mogą im pomóc specjalistyczne zegarki przeznaczone właśnie dla pływaków.

monitorowanie treningu dodano: 26.01.2013 14:14

Jak prawidłowo korzystać z publicznego basenu? Kiedy i jak się myć pod prysznicem i dlaczego trzeba to robić?

Zasady korzystania z basenów publicznych nie dla wszystkich są jasne. Najwięcej kontrowersji budzi nagość w przebieralni. Nagie ciała pań w wieku średnim i starszych rzekomo ranią estetyczne uczucia młodszych i tych całkiem małych. Konieczność rozbierania się pod prysznicem też jest dyskusyjna... Mówimy, dlaczego na basenie publicznym należy korzystać z prysznica, a także ile razy i jak to robić

basen kryty dodano: 02.08.2013 10:49 | odpowiedz (7)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Zmarł Richard Glatzer. Kim był?
Zmarł Richard Glatzer. Kim był?

Richard Glatzer nie żyje. Reżyser chorował na stwardnienie zanikowe boczne ...

basen szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. basen. Wszystko na temat basen na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.