porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Baseny ogrodowe - jaki jest wybór? Jakie rodzaje basenów ogrodowych można kupić?

Basen w ogródku w upalny dzień to strzał w dziesiątkę. Kupić można nie tylko baseny ogrodowe dla dzieci, ale również baseny ogrodowe dla dorosłych. W sklepach oferowane są głównie baseny dmuchane, rozporowe oraz stelażowe. Jaki rodzaj basenu będzie odpowiedni dla ciebie?

basen dodano: 02.07.2012 20:11 | odpowiedz (2)

Budowa basenu ogrodowego. Jaki basen możesz wybudować?

Basen we własnym ogrodzie to marzenie wielu osób. Budowa takiego basenu jest jednak dość kosztowna i zazwyczaj czasochłonna. Poza tym wymaga dopełnia pewnych formalności. Jak dobrze i zgodnie z prawem wybudować sobie basen?

basen betonowy dodano: 19.06.2012 11:22

Co Polacy lubią robić w ogrodach? Jakie są preferencje Polaków?

Brytyjska firma badawcza na zlecenie producenta narzędzi przeprowadziła badania wśród polskich ogrodników amatorów na temat tego co najbardziej lubią robić w swoich ogrodach. Czy ty robisz to samo co inni? Mówimy, co Polacy robią w ogrodzie.

altanka dodano: 01.05.2013 14:14

Basen w ogrodzie - jak wybrać basen ogrodowy?

W upalne dni basen staje się główną atrakcją ogrodu i skupia wokół siebie całą rodzinę. Zobacz jak wybrać basen ogrodowy i jak o niego dbać.

basen ogrodowy dodano: 02.08.2012 14:52

Szybki sposób na basen. Basen rozporowy czy basen na stelażu?

Chcesz mieć w swoim ogrodzie basen dla całej rodziny? Zależy ci na czasie i ograniczeniu kasztów związanych z budową tradycyjnego basenu. Rozwiązaniem dla Ciebie jest basen rozporowy lub na basen na stelażu. Zobacz, czym się różnią.

basen budowa dodano: 19.06.2012 11:36 | odpowiedz (1)

Jaki basen ogrodowy dla dzieci? Co się sprawdzi dla malucha?

Basen w ogrodzie to dla dziecka wspaniały sposób na zabawę. Nie przejmuj się, jeśli nie stać cię lub nie możesz pozwolić sobie na budowę tradycyjnego basenu. Dla małego dziecka i tak najlepiej sprawdzi się basen dmuchany. Jaki basen dla malucha ustawić w ogrodzie?

basen dodano: 23.05.2012 12:01 | odpowiedz (1)

BASEN OGRODOWY. Z czego może być zrobiona niecka basenowa?

Coraz częściej w polskichogrodach zamiast oczka wodnego montowany jest basen. Basen to najczęściej wypełnione wodą zagłębienie, czyli niecka. Jak ją zbudować?

basen dodano: 15.05.2012 17:17
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Katarzyna Pietraszek - kim jest partnerka Jacka Rozenka?

Media wielokrotnie donosiły o związku byłej żony Jacka Rozenka, Małgorzaty ...

basen w ogrodzie szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. basen w ogrodzie. Wszystko na temat basen w ogrodzie na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.