porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak zamontować baterię podświetlaną?

Świeci na niebiesko lub zielono, gdy leci woda zimna i na czerwono lub fioletowo, gdy ciepła -podświetlana bateria wygląda naprawdę efektownie. Jak ją zamontować?
dodano: 19.11.2013 12:54

Czy nad wanną może nie być baterii?

Przedstawiamy rozwiązanie, dzięki któremu nad wanną nie trzeba montować baterii ściennej z wylewką. Zamiast baterii wannowej do napełniania wanny wodą może służyć specjalny zestaw odpływowo-przelewowy wzbogacony o funkcję napełniania. Przeczytaj, na czym polega zasada działania takiej "baterii"?

aranżacja łazienki dodano: 09.11.2011 16:53

Geometria w łazience. Czy to jest modne? GALERIA ZDJĘĆ

Łazienki coraz bardziej przypominają obrazy malarskie z okresu kubizmu, głównie przez wykorzystanie geometrycznych motywów w aranżacji. Duże wzory na płytkach, półokrągłe kabiny prysznicowe czy kwadratowe kształty baterii umywalkowych to elementy, które tworzą przestrzeń nowoczesnej łazienki. Jak dopasować do siebie geometryczne kształty armatury łazienkowej: umywalek, wanien i baterii łazienkowych?

aranżacja łazienki dodano: 27.10.2011 11:38

Skąd się bierze osad na bateriach? Jak się pozbyć kamienia z armatury domowej?

Denerwuje cię osad na armaturze w łazience i w kuchni? Dowiedz się, skąd się bierze i czy można jakoś uniknąć odkładania się kamienia w instalacji wodnej.

armatura kuchenna dodano: 26.12.2012 11:32

Co to jest ładowanie indukcyjne?

Bezprzewodowe ładowane akumulatorów jest możliwe? Okazuje się, że jak najbardziej tak, a wszystko za sprawą nowatorskiej technologi indukcyjnego ładowania baterii, która robi się coraz popularniejsza na świecie.

ładowarka dodano: 03.08.2014 15:06

Co zrobić, kiedy kapiący kran przyprawia cię o ból głowy? Dlaczego kapie woda z kranu?

Może się zdarzyć, że kapiąca z kranu woda spowoduje u kogoś nerwicę. A w każdym przypadku jest przyczyną znacznego zwiększenia opłat za wodę i ścieki. Dlatego zepsuty kran lepiej jak najszybciej naprawić.

aranżacja łazienki dodano: 26.12.2012 11:36

Jak przedłużyć działanie baterii w laptopie? Jak wydłużyć jej żywotność?

Dużo energii pobiera ekran – by dłużej pracować „na baterii” można zmniejszyć jasność ekranu. Energię zużywają też podpięte do laptopa urządzenia zewnętrzne, nawet myszka, lepiej więc ją odłączyć i korzystać z touch-pada. Mówimy jak przedłużyć czas pracy laptopa.

akumulator dodano: 03.12.2012 11:50 | odpowiedz (1)

Co zrobić z zużytymi bateriami?

Statystycznie w Polsce żużywamy prawie 300 milionów sztuk baterii i akumulatorów rocznie. Każda bateria zawiera toksyczne związki szkodliwe dla naszego organizmu i środowiska. Zużyte baterie nie mogą więc trafić do śmietnika. Co więc należy robić z zużytymi paluszkami?

akumulatorki dodano: 03.02.2012 08:30 | odpowiedz (2)

Jak zadbać o baterię w laptopie, by służyła jak najdłużej?

Nowa bateria do laptopa dobrej klasy może wystarczyć nawet na kilkanaście miesięcy sprawnego działania komputera przenośnego. Trzeba się jednak o nią troszczyć. Przeczytaj, jak dbać o baterię do laptopa?

allegr dodano: 22.11.2011 17:52

Jak obliczyć czas ładowania baterii? Ile czasu trzeba ładować telefon komórkowy bądź baterię laptopa?

Chciałbyś wiedzieć, jak długo będzie trwało ładowanie akumulatorów twojej komórki, laptopa, czy innego gadżetu? Możesz to bardzo szybko policzyć.

akumulator dodano: 08.09.2012 23:11
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kinga Jasiewicz- kim jest maturzystka, która pozwała Okręgową Komisję Egzaminacyjną?
Kinga Jasiewicz- kim jest maturzystka, która pozwała Okręgową Komisję Egzaminacyjną?

Maturzystka Kinga Jasiewicz nie dostała się na wymarzone studia stomatologiczne ...

BATERIA szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. BATERIA. Wszystko na temat BATERIA na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.