porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak wybrać baterie kuchenne?

Wybór baterii kuchennej może być problemem. Na co zwracać uwagę przy jej zakupie? Bateria może być stojąca lub naścienna. Naścienne montowane są rzadko, może ze względu na to, że wersje stojące są wygodniejsze w użyciu. Baterie stojące są jednootworowe - montuje się je w otworze zlewozmywaka lub w blacie. Bardziej oszczędna jest bateria jednouchwytowa. Wodę o żądanej temp. uzyskuje się z niej w krótszym czasie niż z baterii dwuuchwytowej. Najpopularniejsze są baterie chromowane i satynowe.

bateria naścienna dodano: 26.10.2013 14:08

Jak wybierać armaturę? Na co zwrócić uwagę przy zakupie baterii?

Baterie do łazienek i krany do kuchni kupujemy zazwyczaj "oczami". Bierzemy pod uwagę wygląd i, oczywiście, cenę. Co powinniśmy uwzględniać przy wyborze armatury? Jakie błędy najczęściej popełniamy?

armatura kuchenna dodano: 08.10.2013 20:22

Baterie kuchenne. Jaką baterię wybrać do kuchni?

Odpowiednio dobrana bateria kuchenna może być dużym udogodnieniem podczas przygotowywania posiłków i sprzątania po nich. Źle dopasowana bateria– ze zbyt krótką albo za nisko umieszczoną wylewką – może nam skutecznie uprzykrzyć te czynności. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę wybierając baterię kuchenną.

bateria do kuchni dodano: 07.11.2012 17:35 | odpowiedz (2)

Dlaczego warto mieć baterie termostatyczne?

Baterie termostatyczne pozwalają utrzymać temperaturę wypływającej wody na stałym, zadanym przez użytkownika poziomie, nawet przy niestabilnym ciśnieniu w instalacji. Są wygodne w użyciu i bezpieczne.

bateria jednouchwytowa dodano: 01.02.2015 11:58

Bateria kuchenna. Jak wybrać odpowiednią wylewkę?

Wybierając baterie często kierujemy się przede wszystkim efektem estetycznym. I słusznie. Jednak warto także, zwłaszcza w przypadku baterii kuchennych zwrócić baczną uwagę na kształt i zasięg wylewki.

zlewozmywak dodano: 27.01.2015 10:53

Baterie do kuchni. Jakie nowości się pojawiły?

Nowoczesne baterie kuchenne niewiele mają wspólnego z tymi sprzed lat. Same grzeją i filtrują wodę, a także chronią przed poparzeniem. Jakie nowości pojawiły się na rynku? Oto kilka przykładów armatury.

kuchnia dodano: 08.01.2015 09:37

Bateria ścienna czy stojąca – którą wybrać do kuchni?

Remontujesz kuchnię i wymieniasz przy okazji baterię zlewozmywakową? Sprawdź, która będzie dla ciebie lepsza – podtynkowa czy stojąca. Oto porównanie ich najważniejszych cech.

bateria do kuchni dodano: 04.01.2015 17:49

Kupujemy baterię do kuchni. Jak znaleźć najlepszą?

Jeśli twój kran cieknie lub nie pasuje do wystroju kuchni, pora się z nim rozstać. Zanim kupisz nowy, przeczytaj nasz krótki poradnik. Mówimy, jak kupić dobrą baterię zlewozmywakową.

bateria zlewozmywakowa dodano: 16.04.2014 10:58
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Nick Cave: co wiemy o muzyku? [KARIERA, RODZINA]
Nick Cave: co wiemy o muzyku? [KARIERA, RODZINA]

Nick Cave naprawdę nazywa się Nicholas Edward Cave. Urodził się ...

bateria kuchenna szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. bateria kuchenna. Wszystko na temat bateria kuchenna na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.