porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Jak zamontować deszczownicę z baterią podtynkową?

Najczęściej deszczownicę montuje się w kabinie prysznicowej. Pokazujemy, jak to zrobić na przykładzie najbardziej efektownej deszczownicy, czyli zamontowanej w systemie podtynkowym.

deszczownica dodano: 09.11.2011 17:14

Bateria ścienna czy stojąca – którą wybrać do kuchni?

Remontujesz kuchnię i wymieniasz przy okazji baterię zlewozmywakową? Sprawdź, która będzie dla ciebie lepsza – podtynkowa czy stojąca. Oto porównanie ich najważniejszych cech.

bateria do kuchni dodano: 04.01.2015 17:49

Baterie podtynkowe. W czym są lepsze od tradycyjnych?

W nowoczesnych łazienkach instalacje wykonuje się tak, aby podłączenia urządzeń sanitarnych były jak najmniej widoczne, a rury schowane w ścianie. Do takich instalacji najlepsze są baterie podtynkowe.

BATERIA dodano: 21.05.2014 15:31
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki: będzie ślub?

Renata Kaczoruk, znana szczerzej jako dziewczyna Kuby Wojewódzkiego. Nieśmiała modelka ...

bateria podtynkowa szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. bateria podtynkowa. Wszystko na temat bateria podtynkowa na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.