porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Ile kosztuje bateria podłogowa? [GALERIA ZDJĘĆ]

Hitem wśród baterii wannowych są wolno stojące baterie montowane w podłodze. Idealnie pasują to wanien ustawionych na środku łazienki, oderwanych od ścian. Ich ceny zaczynają się od kilkuset złotych, ale za te sygnowane nazwiskami sławnych projektantów trzeba zapłacić naprawdę sporo.

baterie podłogowe dodano: 24.11.2013 13:02

Jakie detale pomogą stworzyć styl retro? Aranżacja w stylu retro

Styl retro to świetny pomysł na ciekawy design osiągnięty niedużym nakładem kosztów. Sprawdzi się zarówno w dużym starym wiejskim domu, jak i w pozbawionym charakteru mieszkaniu w bloku.

aranżacja łazienki dodano: 12.04.2012 22:29

Jak wybierać armaturę? Na co zwrócić uwagę przy zakupie baterii?

Baterie do łazienek i krany do kuchni kupujemy zazwyczaj "oczami". Bierzemy pod uwagę wygląd i, oczywiście, cenę. Co powinniśmy uwzględniać przy wyborze armatury? Jakie błędy najczęściej popełniamy?

armatura kuchenna dodano: 08.10.2013 20:22

REMONT. 5 rzeczy, na których nie warto oszczędzać podczas remontu kuchni

Kuchnia to inwestycja na lata - warto o tym pamiętać. Gdy w efekcie "oszczędności" konieczna będzie później szybka wymiana szafek, zlewozmywaka czy blatów - będzie to także kłopotliwe i kosztowne. Dlatego sprawdź, na czym nie nalezy oszczędzać rozpoczynając remot kuchni.

blat dodano: 18.07.2013 08:22

JAK OSZCZĘDZAĆ WODĘ w łazience ?

Odkąd w naszych domach zamontowano liczniki wody, zwiększyła się nasza wrażliwość na jej zużycie. Kosztuje i to niemało nie tylko każdy litr wody, ale również odprowadzane ścieki. Oszczędzanie wody to nasz wkład w zachowanie większych zasobów wody dla przyszłych pokoleń.

aranżacja łazienki dodano: 02.01.2012 11:23 | odpowiedz (2)

Jak PRZEDŁUŻYĆ ŻYWOTNOŚĆ BATERII w laptopie lub w telefonie?

Baterie w urządzenia elektronicznych z biegiem czasu działają coraz gorzej - coraz szybciej się rozładowują. Jak zapobiec temu zjawisku? Co robić, żeby bateria w laptopie czy komórce jak najdłużej była w pełni sprawna?

BATERIA dodano: 16.06.2012 11:44

Jakie są najmodniejsze baterie kuchenne? Jak wybrać modną i funkcjonalną baterię?

Baterie, zgodnie z kuchennymi trendami, są o krok od wielofunkcyjności. Zastąpią czajnik, ale i konewkę do podlewania kwiatów. Według potrzeb – możemy je wyciągać lub składać. Zawsze designerskie i eko! Jakie są współczesne baterie kuchenne? Jak wybrać tę najmodniejszą?

baterie kuchenne dodano: 04.06.2013 16:22 | odpowiedz (1)

Czy znicze elektryczne są lepsze od woskowych?

Znicze elektryczne stanowią swojego rodzaju nowość na rynku usług funeralnych, ale już cieszą się dużą popularnością. Zobacz czym znicze elektryczne górują nad zniczami klasycznymi?

warunki pogodowe dodano: 25.10.2014 09:05

Baterie łazienkowe – jakie są najmodniejsze wykończenia?

Tegoroczne targi w Mediolanie przyniosły rewolucję w dziedzinie baterii łazienkowych i kuchennych. Teraz najmodniejsze wykończenie jest w kolorze złota i miedzi. Chrom na silną konkurencję!

armatura dodano: 04.10.2014 15:47
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Monika Goździalska - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Monika Goździalska - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Uczestniczka Masterchefa, matka dwójki dzieci i dziewczyna Playboy'a. Kim ...

BATERIE szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. BATERIE. Wszystko na temat BATERIE na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.