porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Baterie łazienkowe oszczędzające wodę: jakie wybrać?

Wyposażenie nowoczesnej łazienki nie może się obejść bez baterii oszczędzających wodę - najbardziej oszczędne są baterie termostatyczne, choć na rynku znajdziesz też wiele innych rozwiązań, np. ograniczniki wypływu wody. Sprawdź, jak oszczędzać wodę w łazience, nie rezygnując z nowoczesnego designu.

bateria perlator dodano: 25.06.2013 14:45

Jakie pomieszczenie w domu najbardziej lubicie... sprzątać?

Lubię sprzątać! Czy połączenie tych dwóch słów nie brzmi dziwnie? Otóż nie! Są ludzie, których sprzątanie odpręża. Mają wtedy czas pomyśleć czy rozładować emocje. Ja relaksuję się sprzątając łazienkę – tym bardziej, że efekt jest widoczny właściwie od ręki!

aranżacja łazienki dodano: 10.09.2011 11:18

Baterie łazienkowe i kuchenne: na jakiej wysokości zamontować kran w kuchni lub łazience?

Rury doprowadzające ciepłą i zimną wodę do kranu (baterii) trzeba ułożyć jeszcze przed zamontowaniem przyborów sanitarnych. Jak zatem przewidzieć miejsce, w którym będzie zamontowana bateria?

aranżacja łazienki dodano: 21.11.2012 15:23 | odpowiedz (1)

Baterie podtynkowe – modne i wygodne. Co warto o nich wiedzieć?

Staramy się, by rury i podłączenia sanitarne były ukryte w ścianie lub pod obudową z płyt gipsowo-kartonowych. Do tak prowadzonych instalacji idealne są baterie podtynkowe.

baterie jednouchwytowe dodano: 03.02.2015 09:38

Jakie są trendy w projektowaniu baterii łazienkowych?

Baterie łazienkowe jak lampy, półki lub rzeźby. Kształty bardziej zaokrąglone niż kanciaste, innowacyjne sposoby sterowania armaturą, modne wykończenia. Nowe trendy wyznaczają takie sławy designu jak Antonio Citterio czy duet Palombów!

design dodano: 16.11.2014 13:09 | odpowiedz (1)

Baterie łazienkowe – jakie są najmodniejsze wykończenia?

Tegoroczne targi w Mediolanie przyniosły rewolucję w dziedzinie baterii łazienkowych i kuchennych. Teraz najmodniejsze wykończenie jest w kolorze złota i miedzi. Chrom na silną konkurencję!

armatura dodano: 04.10.2014 15:47
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Krystian Wieczorek – kim jest? KARIERA, RODZINA
Krystian Wieczorek – kim jest? KARIERA, RODZINA

Serialowy amant i laureat plebiscytu VIVA Najpiękniejsi, a z wykształcenia ...

baterie łazienkowe szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. baterie łazienkowe. Wszystko na temat baterie łazienkowe na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.