porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Czym osłaniać głowę dziecka w czasie upału?

Powierzchnia głowy zawsze ogrywa ważną rolę wymianie cieplnej i regulacji temperatury ciała. Ma ona szczególne znaczenie u dzieci, zwłaszcza małych, ponieważ stanowi większą cześć niż powierzchnia ciała. Czym osłaniać głowę dziecka, by nie narażać go na przegrzanie?

bezpieczeństwo dodano: 04.07.2012 07:00

Jak zrobić szpagat? Chcesz się nauczyć? Przeczytaj:)

Ależ ten nasz świat się szybko zmienia! Wystarczyło ledwie dwadzieścia parę lat, by coroczne pytanie zadawane od późnej wiosny do końca żniw: „jak zdobyć szpagat?”, zamieniło się na: „jak zrobić szpagat?” Na pierwsze dawniej nie znajdowano odpowiedzi latami. Jeśli chodzi o drugie, mówimy szczerze i bez ogródek, że wiemy, jak zrobić szpagat!

ćwiczenia dodano: 30.04.2013 22:49

Czy bawełniana bielizna jest najlepsza?

Jeszcze niedawno mama pakując cię na wycieczkę dbała o to, żeby nie zabrakło ci bawełnianych koszulek, majtek czy skarpet. Czy rzeczywiście bawełniania bielizna jest najzdrowsza i najlepsza? Okazuje się, że nie do końca...

bielizna dodano: 14.09.2011 03:06

Dywan. Naturalny czy sztuczny?

Wybór dywanu to nie tylko kwestia koloru, wzoru i rozmiaru, ale przede wszystkim - materiału, z którego jest wykonany. Przed przystąpieniem do kupna dywanu zdecyduj czy ma on być naturalny czy sztuczny. Oba rodzaje mają wady i zalety, różnią się właściwościami i ceną. Który jest lepszy dla ciebie?

ALERGIA dodano: 02.08.2014 17:42

Ubranie na lato - z jakiego materiału? Z czego powinny być uszyte letnie ubrania?

Na lato czekamy jak na wybawienie od chłodu, lodu i wiatru. Cieszy perspektywa ciepła i noszenia lekkich, zwiewnych ubrań. Kiedy jednak nastają upały, dostajemy szału, bo żadna z kiecek nie spełnia kryteriów letniości. W każdej jest za gorąco. A może to nie wina kiecek tylko naszej nieumiejętności kupienia odpowiedniej?

batyst dodano: 03.07.2012 13:28
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Günter Grass nie żyje. Kim był autor Blaszanego bębenka?
Günter Grass nie żyje. Kim był autor Blaszanego bębenka?

Günter Grass zmarł 13 kwietnia 2015 roku, w wieku 87 ...

bawełna szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. bawełna. Wszystko na temat bawełna na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.