porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Szpiedzy w Warszawie - czy warto oglądać polsko-angielski serial?

Na antenie TVP1 co piątek możemy oglądać polsko-angielski serial "Szpiedzy w Warszawie". Choć widzowie mieli okazję obejrzeć dopiero 2 odcinki, w internecie już roi się od złośliwych komentarzy. Czym przyciąga serial, a czym odpycha widzów? Mówimy, czy warto oglądać polsko-angielski serial "Szpiedzy w Warszawie".

David Tennant dodano: 19.01.2013 16:30

Co przedstawia DOKUMENT BBC O POLSCE i Ukrainie? Czy na polskich stadionach faktycznie panuje RASIZM?

28 maja brytyjski kanał informacyjny wyemitował dokument BBC o Polsce i Ukrainie. Niestety, obraz powstały na bazie programu pt. „Stadiony nienawiści" przedstawia gospodarzy Euro 2012 w bardzo złym świetle. Czy nasi kibice zasługują na antyreklamę? Mówimy, co przedstawia kontrowersyjny dokument BBC.

chuligaństwo dodano: 30.05.2012 13:49 | odpowiedz (2)

Your Life On Earth – aplikacja BBC na Dzień Ziemi. Jak wygląda, do czego służy?

22 kwietnia obchodzimy Dzień Ziemi. Z tej okazji stacja BBC Earth udostępni w Polsce aplikację „Twoje życie na Ziemi”. Czy na co dzień zastanawiamy się, ile razy w trakcie przeżytych przez nas lat uderzyło już nasze serce?  Albo jakie gatunki zostały ocalone od wyginięcia odkąd pojawiliśmy się na świecie? Nowa aplikacja da odpowiedź nie tylko na te pytania.

aplikacje na smartfona dodano: 21.04.2015 16:48

Co to jest Top Gear Live? Kiedy i gdzie odbędzie się w Polsce?

Niebawem na Stadionie Narodowym miłośnicy motoryzacji będą mogli zobaczyć gospodarzy legendarnego programu Top Gear i wielkie show. Impreza z ich udziałem - Top Gear Live - będzie główną atrakcją VERVA Street Racing. Mówimy, co to za widowisko i co będzie się działo w Warszawie.

Adam Małysz dodano: 29.08.2013 14:36

MAŁY GENIUSZ, czyli jak wychować zdolne dziecko?

Wychowywanie dziecka jest ciężką i wymagającą pracą na pełen etat. Każdy rodzic wie, jak trudno wychować swoje dziecko na wartościowego i zdolnego człowieka. Radzimy, jak wychowywać zdolne dziecko.

dziecko dodano: 22.02.2012 23:27 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Sasza Różycka - kim jest?
Sasza Różycka - kim jest?

Sasza Różycka to absolwentka grafiki i… striptizerka. Niedawno została wydana ...

bbc szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. bbc. Wszystko na temat bbc na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.