porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Dlaczego Beata Tadla nie chce wyjść za mąż za Jarosława Kreta?

Jarosław Kret, który kupił już pierścionek zaręczynowy dla Beaty Tadli, deklarował, że jest gotów się z nią ożenić. Jak się okazuje, Beacie Tadli niespieszno do małżeństwa. Dlaczego Beata Tadla nie chce małżeństwa z Jarosławem Kretem?

jarosław kret dodano: 23.05.2013 12:14

BEATA TADLA w nowej roli. Co teraz będzie robić popularna dziennikarka?

Beata Tadla w natarciu. Po spektakularnej karierze w TVP i kolorowych magazynach, popularna dziennikarka bierze się za aktorstwo.

Barwy Szczęścia dodano: 15.04.2014 10:33

Rozwód Beaty Tadli i Radosława Kietlińskiego – kiedy i gdzie rozprawa?

Pierwsza rozprawa rozwodowa prezenterki Wiadomości Beaty Tadli i dziennikarza Radosława Kietlińskiego odbędzie się 13 stycznia 2014 w Warszawie. Czy Tadla pojawi się w sądzie z Jarosławem Kretem?

Beata Tadla rozwód dodano: 30.10.2013 09:34

Beata Tadla dostała rozwód. Kiedy i gdzie?

Sprawa rozwodowa Beaty Tadli ciągnęła się od 2013 roku. Jednak z początkiem 2014 roku prezenterka z TVP 1 w Sądzie Okręgowym w Warszawie uzyskała rozwód.

Beata Tadla rozwód dodano: 16.01.2014 11:14

DIETA BEATY TADLI. Jak Beata Tadla dba o sylwetkę?

Trzeba przyznać, że Beata Tadla ma nadzwyczaj ponętne ciało. Okazuje się, że prezenterka Wiadomości wygląda wspaniale, bo katuje się na siłowni, a każdy poranek zaczyna od wypicia szklanki wody z siemieniem lnianym.

Beata Tadla ćwiczenia dodano: 14.11.2013 17:32

Wangu-wangu, czyli jak podrywa Jarosław Kret

Jarosław Kret ma sposób na podryw. Okazuje się, że wystarczy odrobina magii, a każda kobieta jest jego. Jakie są sposoby słynnego pogodynka na udany podryw?

jarosław kret dodano: 18.10.2013 16:30

Kim jest Radosław Kietliński, mąż Beaty Tadli?

Beata Tadla, odkąd wdała się w romans z Jarosławem Kretem, pogodynkiem, stała się połówką najgorętszej pary show – biznesu. W cieniu tego romansu stoi mąż Tadli, z którym jeszcze nie wzięła rozwodu - Radosław Kietliński. Kim jest?

jarosław kret dodano: 03.04.2013 06:45 | odpowiedz (1)

Kim jest dziennikarka Beata Tadla?

Beata Tadla to jedna z najbardziej rozpoznawanych polskich dziennikarek. Od listopada 2012 roku prowadzi główne wydanie "Wiadomości" w TVP1, ale jej kariera naprawdę nabrała tempa w TVN24. Kim jest Beata Tadla? Z kim się spotyka Tadla? Co wiadomo o rodzinie Beaty Tadli?

Beata Tadla dzieci dodano: 21.02.2013 09:25

Ile zarabiają dla swoich stacji najlepsi dziennikarze?

Zarobki najlepszych dziennikarzy owiane są tajemnicą i możemy się tylko domyślać, ile zarabiają. Za to wiadomo ile przynoszą dochodu swoim stacjom. Ile dzięki swoim gwiazdom zarabiają popularne stacje telewizyjne?

Anna Jędrzejowska dodano: 23.02.2012 06:39 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Afera Durczoka - kim jest Elżbieta W.?
Afera Durczoka - kim jest Elżbieta W.?

Trwa dziennikarskie i policyjne śledztwo w sprawie przedmiotów odnalezionych w ...

Beata Tadla szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Beata Tadla. Wszystko na temat Beata Tadla na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.