porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

ZROZUMIEĆ KOBIETĘ - nowy talk-show w Polsat Cafe z Krzysztofem Ibiszem. O czym jest program? Kiedy można go oglądać?

Krzysztof Ibisz przyjął posadę prezentera w wiosennej ramówce Polsat Cafe. Od marca 2012 stara się zgłębić tajemnice kobiecej duszy w nowym talk-show. O czym jest program ZROZUMIEĆ KOBIETĘ i kiedy można go oglądać?

Ewa Kasprzyk dodano: 13.03.2012 18:24

Ile zarabiają celebryci w "Tańcu z gwiazdami"?

Mówimy, ile zarabiają prowadzący, jurorzy i uczestnicy popularnego programu "Taniec z gwiazdami".

aneta zając dodano: 31.10.2014 10:43

Kim jest Beata Tyszkiewicz?

Beata Tyszkiewicz to niekwestionowana gwiazda polskiej kinematografii. Mówimy, kim jest i co osiągnęła Beata Tyszkiewicz. Sprawdź, ile lat ma aktorka i ile razy była zamężna. Przedstawiamy sylwetkę Beaty Tyszkiewicz, która zasiądzie w jury 14 edycji "Tańca z Gwiazdami".

beata tyszkiewicz biografia dodano: 27.02.2014 12:52

Kim jest ANNA CZARTORYSKA, aktorka, arystokratka, dziewczyna Michała Niemczyckiego?

Anna Czartoryska to druga polska aktorka, w której żyłach płynie błękitna krew. Pierwszą jest oczywiście Beata Tyszkiewicz. Co łączy Annę Czartoryską z Ewą Komorowską i Stanisławem Komorowskim, który zginął w katastrofie smoleńskiej?

Anna Czartoryska dodano: 08.10.2012 16:38

Jakie są NAJLEPSZE POLSKIE AKTORKI w historii polskiego kina?

Polskie aktorki, to nie tylko piękne kobiety, ale także wspaniałe artystki, które stworzyły olbrzymią liczbę cudownych ról. Ich dorobek jest doprawdy obiecujący i uznawany także poza granicami naszego kraju. Oto czołówka najlepszych polskich aktorek.

aktorki dodano: 18.04.2012 18:47

Jakie najbardziej nieudane prezenty otrzymali polscy celebryci?

Nietrafiony prezent to taki, który wspomina się równie często jak ten bardzo zaskakujący i udany. Zapytaliśmy polskie gwiazdy jakie najbardziej nieudane i zaskakujące prezenty dostały na gwiazdkę. Co nam powiedzieli? Przeczytaj!

Andrzej Turski dodano: 12.12.2011 12:01
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Waldemar Kownacki - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Waldemar Kownacki - kim jest? W 1973 ukończył PWST w Warszawie ...

Beata Tyszkiewicz szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Beata Tyszkiewicz. Wszystko na temat Beata Tyszkiewicz na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.