porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

ZROZUMIEĆ KOBIETĘ - nowy talk-show w Polsat Cafe z Krzysztofem Ibiszem. O czym jest program? Kiedy można go oglądać?

Krzysztof Ibisz przyjął posadę prezentera w wiosennej ramówce Polsat Cafe. Od marca 2012 stara się zgłębić tajemnice kobiecej duszy w nowym talk-show. O czym jest program ZROZUMIEĆ KOBIETĘ i kiedy można go oglądać?

Ewa Kasprzyk dodano: 13.03.2012 18:24

Ile zarabiają celebryci w "Tańcu z gwiazdami"?

Mówimy, ile zarabiają prowadzący, jurorzy i uczestnicy popularnego programu "Taniec z gwiazdami".

aneta zając dodano: 31.10.2014 10:43

Kim jest Beata Tyszkiewicz?

Beata Tyszkiewicz to niekwestionowana gwiazda polskiej kinematografii. Mówimy, kim jest i co osiągnęła Beata Tyszkiewicz. Sprawdź, ile lat ma aktorka i ile razy była zamężna. Przedstawiamy sylwetkę Beaty Tyszkiewicz, która zasiądzie w jury 14 edycji "Tańca z Gwiazdami".

beata tyszkiewicz biografia dodano: 27.02.2014 12:52

Kim jest ANNA CZARTORYSKA, aktorka, arystokratka, dziewczyna Michała Niemczyckiego?

Anna Czartoryska to druga polska aktorka, w której żyłach płynie błękitna krew. Pierwszą jest oczywiście Beata Tyszkiewicz. Co łączy Annę Czartoryską z Ewą Komorowską i Stanisławem Komorowskim, który zginął w katastrofie smoleńskiej?

Anna Czartoryska dodano: 08.10.2012 16:38

Jakie są NAJLEPSZE POLSKIE AKTORKI w historii polskiego kina?

Polskie aktorki, to nie tylko piękne kobiety, ale także wspaniałe artystki, które stworzyły olbrzymią liczbę cudownych ról. Ich dorobek jest doprawdy obiecujący i uznawany także poza granicami naszego kraju. Oto czołówka najlepszych polskich aktorek.

aktorki dodano: 18.04.2012 18:47

Jakie najbardziej nieudane prezenty otrzymali polscy celebryci?

Nietrafiony prezent to taki, który wspomina się równie często jak ten bardzo zaskakujący i udany. Zapytaliśmy polskie gwiazdy jakie najbardziej nieudane i zaskakujące prezenty dostały na gwiazdkę. Co nam powiedzieli? Przeczytaj!

Andrzej Turski dodano: 12.12.2011 12:01
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Ks. Michał Janocha, nowy warszawski biskup pomocniczy. Kim jest?
Ks. Michał Janocha, nowy warszawski biskup pomocniczy. Kim jest?

Ksiądz profesor Michał Janocha to nowy biskup pomocniczy w Warszawie ...

Beata Tyszkiewicz szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Beata Tyszkiewicz. Wszystko na temat Beata Tyszkiewicz na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.