porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kim jest ALEKSANDRA HAMKAŁO, odkrycie polskiego kina?

Aleksandra Hamkało podbiła polskie kino. Nie boi się odważnych erotycznych scen, jakie można oglądać np. w filmie "Big Love", w którym gra główną rolę. Zobacz, w jakich filmach i serialach do tej pory zagrała.

aktorka dodano: 27.02.2012 16:59

Dlaczego Rada Etyki Mediów broni Nergala?

Udział lidera zespołu Behemoth w programie The Voice of Poland w TVP2 wzbudził wiele kontrowersji. Widzowie telewizji publicznej nie kryli oburzenia, że Adam Nergal Darski zasiada w jury programu po tym, jak podczas koncertu w 2007 r. podarł na scenie Biblię. Dlaczego REM stanęła w obronie Nergala?

Adam Darski dodano: 21.10.2011 12:22

TVP nie może pozbyć się Nergala z The Voice of Poland! Dlaczego telewizja nie rozwiąże kontraktu?

Nergal, Adam Darski, ma tak skonstruowany kontrakt z TVP, że gdyby telewizja chciała go zwolnić z The Voice of Poland, straciłaby dużo pieniędzy! Zarząd TVP zastanawia się, co zrobić z liderem grupy Behemoth, kontrowersyjnym muzykiem, byłym chłopakiem DODY, który ze względu na swoje poglądy wzbudza sprzeciw wśród niektórych środowisk politycznych, księży i biskupów.

Adam Darski dodano: 09.12.2011 11:46

Kim jest Nergal, czyli Adam Darski?

Kim jest Adam Darski? Na pewno postacią kontowersyjną i artystą szokującym polskie, w dużej mierze katolickie społeczeństwo, ale też muzykiem, którego zespół odniósł prawdziwy sukces - nie w Polsce, tylko poza granicami kraju.

Adam Darski dodano: 28.12.2011 13:38

Nergal i członkowie jego zespołu zatrzymani w Rosji! Co się stało?

Trasa koncertowa grupy Behemoth w Rosji została przerwana przez państwowe służby. Członkowie blackmetalowego zespołu zostali zatrzymani przed koncertem, który mieli zagrać w Jekaterynburgu. Wcześniejsze koncerty Nergala i zespołu Behemoth spotkały się z protestami i groźbami ze strony narodowców rosyjskich i hierarchów Cerkwi Prawosławnej.

Adam Darski dodano: 22.05.2014 11:44

Kim z zawodu są gwiazdy? Zobacz która gwiazda mogłaby leczyć zwierzęta, a która pracować w sądzie!

Politycy, aktorzy, piosenkarze, prezenterzy telewizyjni – nie każdy z nich pracuje w wyuczonym zawodzie. My sprawdzamy kim naprawdę są polscy celebryci.

Adam Darski dodano: 10.07.2012 14:38
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Tomasz Wróblewski – kim jest nowy naczelny WPROST?

Tomasz Wróblewski – zwolniony z „Rzeczpospolitej” w listopadzie 2012 roku w ...

Behemoth szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Behemoth. Wszystko na temat Behemoth na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.