porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak odmłodzić starą drewnianą posadzkę?

Żeby mieć modną posadzkę, nie trzeba od razu zrywać starej. Wystarczy nadać zdecydowaną barwę zaledwie kilku drewnianym deszczułkom

bejca spirytusowa dodano: 29.05.2012 17:46

Lakier, lakierobejca, bejca? Co wybrać do zabezpieczenia mebli ogrodowych?

Meble ogrodowe z drewna są w ciągu całego roku narażone na działanie różnorodnych warunków atmosferycznych. Słońce, deszcz czy wiatr powodują, że meble z drewna niszczeją i zaczynają wyglądać niekorzystnie. Aby jak najdłużej zachowały piękny wygląd, trzeba je odpowiednio pielęgnować. Jak i czym konserwować ogrodowe meble drewniane?

impregnacja drewna dodano: 26.06.2012 12:47 | odpowiedz (1)

Jak wykończyć schody z drewna?

Schody drewniane są ładne, pod warunkiem, że stopnie i pozostałe ich elementy zostaną wlaściwie wykończone. Sprawdź, jak to osiągnąć.

cyklinowanie dodano: 29.12.2011 12:44

Do czego służy bejca? Co warto wiedzieć przed bejcowaniem drewna?

Bejce wnikają w głąb drewna nie tworząc na jego powierzchni powłoki. Nadają drewnu kolor i jednocześnie pozostawiają widoczny rysunek słojów. Bejce dostępne są w różnych kolorach - od żółtego przez czerwony, po czarny.

bejca do drewna dodano: 06.01.2013 15:11 | odpowiedz (1)

Jak bejcować drewno? Jak nanosić BEJCĘ DO DREWNA?

Malowanie drewna bejcą to tylko pozornie prosta czynność. Czai się za tym sporo pułapek. Niewłaściwe przygotowanie drewna i nieprawidłowe nanoszenie bejcy kończy się najczęściej w ten sposób, że na drewnie widać zacieki i przebarwienia, a kolor jest rozłożony nierównomiernie. Podpowiadamy, jak bejcować drewno.

bejca do drewna dodano: 06.01.2013 15:25 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Łukasz Tusk, poseł PO?

Czy poseł na sejm Łukasz Tusk jest spokrewniony z byłym ...

bejca szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. bejca. Wszystko na temat bejca na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.