porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Dania na piknik. Jak zrobić PLACEK Z BAKŁAŻANA I BEKONU?

Chcesz wykorzystać ostatnie dni wakacji i wybrać się na piknik? Zamiast popularnych kanapek proponujemy przygotowanie placka, który smakuje zarówno na ciepło, jak i na zimno np. podczas odpoczynku na świeżym powietrzu.

bakłażan dodano: 13.08.2012 10:29

Jakie produkty zawierają najwięcej soli?

Szacuje się, że Polacy spożywają prawie trzykrotnie więcej soli, niż wynosi zalecana przez Światową Organizację Zdrowia dawka. Może to mieć bardzo niekorzystne konsekwencje dla naszego zdrowia. Jeśli nie chcemy narażać się na choroby układu krążenia lepiej unikać potraw, zawierających dużo soli. Jakie to potrawy?

dzienne spożycie soli dodano: 20.10.2012 16:00

Jak przygotować spaghetti carbonara? Jak zrobić proste i pyszne spaghetti z bekonem lub szynką, jajkiem i serem?

Uwielbiasz włoską kuchnię? Nie masz czasu gotować skomplikowanych potraw? Poznaj spaghetti carbonara - szybki i pyszne włoskie danie. Mówimy, jak w najprostszy sposób zrobić spaghetti carbonara

boczek dodano: 27.03.2012 10:25 | odpowiedz (1)

DRUGIE ŚNIADANIE cz. 2. Jak zrobić smaczne i zdrowe kanapki? Przepis na kanapkę z łososiem i bekonem

Kanapka to najbardziej rozpowszechniony posiłek w przerwach pomiędzy zajęciami szkolnymi czy pracą. Proponujemy klasycznę kanapki z szynką i serem zamienić na coś bardziej twórczego. Tym razem polecamy kanapkę z łososiem i bekonem.

BAGIETKA dodano: 18.09.2012 07:10

Przepis na spaghetti carbonara. Jak zrobić szybko tę odmianę pasty?

Makaron carbonara to jedna z szybszych włoskich potraw, które sami możemy zrobić w domu. Tę potrawę nie tylko szybko i łatwo się rpzyrządza, ale także jest ona bardzo sycąca. Jak zrobić spaghetti carbonara?

bazylia dodano: 05.06.2012 12:19

Jak zrobić spaghetti alla carbonara?

To jeden z najpopularniejszych rodzajów spaghetti. Jest to danie bardzo sycące a zarazem łatwe do przygotowania.  Dlatego warto nauczyć się je przygotowywać. Mówimy, jak przygotować spaghetti alla carbonara.

boczek dodano: 10.02.2012 10:11
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Bobbi Kristina Brown, córka Whitney Houston - co o niej wiemy?
Bobbi Kristina Brown, córka Whitney Houston - co o niej wiemy?

Bobbi Kristina 31 stycznia 2015 roku trafiła do szpitala, po ...

bekon szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. bekon. Wszystko na temat bekon na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.