porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kto zorganizuje mistrzostwa Europy siatkarzy i siatkarek w 2015 roku?

Wiadomo już, które kraje zostaną organizatorami mistrzostw Europy w siatkówce pań i panów w roku 2015. Mówimy, kto dostąpił tego zaszczytu.

2015 rok dodano: 26.11.2012 12:53

Kiedy i gdzie możesz zobaczyć Wyścig Mydelniczek? Odliczanie do Wyścigu Mydelniczek Red Bulla trwa!

Pierwsze mydelniczki ścigały się w Polsce w 2003 roku. A teraz nadeszła pora na drugie starcie! Wybitne umysły w pojazdach własnej konstrukcji spotkają się 23 września 2012 r. w Warszawie!

Agrykola dodano: 22.09.2012 09:47

Jakie są NAJCZĘSTSZE PRZYCZYNY WYPADKÓW AUTOKAROWYCH? Polski autokar zsunął się z wiaduktu w Belgii

Jakie są najczęstsze powody wypadków autokarowych? 14 kwietnia w Belgii Polski autokar zsunął się z wiaduktu i spadł z sześciu metrów – informuje serwis internetowy Vandaag.be. Według aktualnych danych w wypadku zginęło co najmniej pięć osób. Wypadek miał miejsce w okolicach belgijskiej miejscowości Ranst nieopodal Antwerpii, przy drodze E34.

dekoracje świąteczne Boże Narodzenie dodano: 14.04.2013 11:19 | odpowiedz (3)

Jakimi językami mówią Belgowie i Szwajcarzy?

Nie ma języka szwajcarskiego, nie ma też belgijskiego. Każdy z tych krajów powstał w chwili, gdy miejscowa ludność mówiła różnymi językami. Nie próbowano stworzyć nowego, który byłby wspólny dla wszystkich. Zamiast tego używane już języki stały się równoprawne. Jakimi języka mi porozumiewają sie Belgowie i Szwajcarzy? Ilu jezyków uczą się w szkołach? 

Belgia języki dodano: 07.05.2012 16:19 | odpowiedz (1)

Od kiedy istnieje Belgia? Czy wiesz, że Belgia to jedna z najmłodszych monarchii w Europie?

Belgia jako suwerenny kraj liczy sobie niespełna 200 lat. Powstała w wyniku rozpadu Zjednoczonego Królestwa Niderlandów po rewolucji 1830 roku. Czy wiesz, jak doszło do powstania Belgii?

Flamandowie dodano: 30.08.2012 19:38

Skąd się wzięła moda na belgijskie frytki?

W Polsce coraz częściej słychać pytanie "Może pójdziemy na belgijskie frytki?". Ciekawa sprawa, ponieważ biznes ten pojawił się w Polsce już parę lat temu i nie cieszył się dużym powodzeniem. Skąd się wzięła ich popularność? Czym różnią się belgijskie frytki od zwykłych?

frytki dodano: 26.09.2012 15:19

ŚWIĘTO CZEKOLADY. Gdzie robiona jest najlepsza czekolada?

Czekolada zapewnia spokój, dobry sen, wpływa na potrzeby seksualne i wzmacnia poczucie szczęścia. Dzięki ukrytym wewnątrz substancjom działa stymulująco i energetyzująco. Czy to nie dobry powód, żeby uczynić dla niej lub z niej święto? Gdzie szukać najlepszego smaku czekolady?

Aztekowie dodano: 04.09.2012 15:26

Samochodem do Belgii. Co trzeba mieć w aucie w Belgii?

Co obowiązkowo trzeba mieć w samochodzie w Belgii? Zbliża się okres wakacyjny, a to oznacza czas samochodowych podróży po innych krajach. Warto wiedzieć, jakie wyposażenie musi znajdować się na pokładzie auta podczas kontroli policji.

autem do Belgii dodano: 30.05.2014 13:00

Polacy w Lidze Mistrzów. Jak nazywał się pierwszy Polak, który zdobył gola w Champions League?

Choć w fazie grupowej Ligi Mistrzów nie występują polskie kluby, ale za to grają w niej polscy piłkarze reprezentujący zagraniczne kluby. Mówimy, jak nazywał się pierwszy polski zawodnik, który strzelił gola w Lidze Mistrzów.

Champions League dodano: 29.01.2012 19:47

W jakich krajach mówi sie językiem niderlandzkim?

Język niderlandzki należy do grupy języków germańskich. Niesłusznie nazywany bywa także holenderskim. Niesłusznie, bo nie tylko w Holandii jest on używany. A nawet gdyby, to oficjalna nazwa Holandii brzmi przecież tak: Królestwo Niderlandów.

Antyle Holenderskie dodano: 02.05.2014 09:47
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Tymon Tymański - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Tymon Tymański - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Kompozytor, multiinstrumentalista, poeta, prozaik, założyciel zespołów takich jak: Miłość(1988 ...

Belgia szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Belgia. Wszystko na temat Belgia na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.