porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Beneteau First 20 i First 25S – jakie są? RECENZJA, OPINIE

Wśród nowości Beneteau pojawiły się ostatnio dwa jachty ciekawe z punktu widzenia żeglarzy dysponujących mniejszym budżetem – First 20 i First 25S. Są to kolejne, najmniejsze wersje znanych już od niemal dwudziestu lat jachtów linii First, czyli usportowionych cruiserów morskich.

beneteau first dodano: 15.10.2013 16:22

Beneteau Sense 46 – jaki to jacht? RECENZJA, OPINIE

Jacht Sense 46 ze stoczni Beneteau to ostatnia już jednostka, która dołącza do tej oryginalnej, typowo armatorskiej linii. Do tej pory producent oferował Sensy: 55, 50 oraz 43 – wszystkie one stworzone zostały dla prywatnych armatorów, wyjątkowo tylko można spotkać je w ofercie firm czarterowych.

Beneteau Sense 46 dodano: 15.10.2013 16:20

Jacht Oceanis 55 – dla kogo? Beneteau Oceanis 55: RECENZJA, OPINIE

Oceanis 55 miał swoją premierę w grudniu 2012 roku na targach w Paryżu i od razu wzbudził duże zaciekawienie. Nasze dziennikarskie testy na początku kwietnia 2013 r. na Majorce w pełni potwierdziły słuszny zachwyt z wystawy.

dobry jacht na morze dodano: 15.10.2013 06:14

Swift Trawler 50 - Oryginalny cruiser. Co trzeba o nim wiedzieć? Co to za jacht?

Wyprodukowany przez stocznię Beneteau Swift Trwaler 50 to oryginalna propozycja sporej łodzi typu cruiser, bardzo wygodnej, niezbyt szybkiej ale świetnie nadającej się do cruisingu – szczególnie dla statecznych emerytów. Czym się wyróżnia? Jaka jest? Jak pływa?

Beneteau Swift Trwaler 50 dodano: 26.09.2014 14:34

Barracuda 7. Jak pływa? Ile kosztuje?

Barracuda 7, jak wszystkie jednostki motorowe do 9 m długości z silnikiem zaburtowym francuskiej grupy Beneteau-Jeanneau, produkowana jest w Ostródzie. Wygląda przy tym ciekawie, trochę jak drapieżnik. Jaka jest? Czy warto się nią zainteresować?

Barracuda 7 dodano: 26.09.2014 14:34
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
 Edyta Bielak-Jomaa - kim jest? Co o niej wiemy? [KARIERA, RODZINA]
Edyta Bielak-Jomaa - kim jest? Co o niej wiemy? [KARIERA, RODZINA]

Edyta Bielak-Jomaa będzie nowym Generalnym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych. Podczas ...

Beneteau szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Beneteau. Wszystko na temat Beneteau na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.