porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Dlaczego warto jechać do Szczyrku?

Beskidzkie pasma kryją w sobie piękne stoki i miasteczka, w których znajdziemy równie wiele atrakcji, gdy z nóg zdejmiemy narciarskie buty. Szczyrk. Miasto legenda. Niejedna polska noga i serce wróciło stąd w gipsie. To również mekka snowboarderów z Białym Krzyżem i Julianach w roli stoków, na których robiono pierwsze snow-parki. Szczyrk ma świetny dojazd. Jeśli wyjedziesz z Warszawy o 6, o 10 możesz być na stoku.

góry dodano: 11.10.2013 14:08

Jakie są najwyższe szczyty pasm górskich w Polsce?

Królową polskich szczytów górskich są oczywiście tatrzańskie Rysy, które osiągają wysokość 2499 metrów nad poziomem morza. A jak wysokie są najwyższe szczyty innych pasm górskich w Polsce?

góry w Polsce dodano: 12.10.2013 23:20

Beskidy, 5 najlepszych atrakcji: co warto zobaczyć w Beskidach?

Beskidy to nie tylko góry, nie tylko piękne tereny i malownicza przyroda, to również wiele atrakcji, poprzez które turyści mogą bliżej poznać historię tego miejsca i obyczaje, jakie panują tam od bardzo dawna. Mówimy, jakie są największe i najciekawsze atrakcje w Beskidach, co warto tam zobaczyć.

atrakcje w beskidach dodano: 30.06.2013 12:44

Co warto zobaczyć w Nowym Sączu? Wypad na weekend lub urlop

Nowy Sącz cieszy oczy wyjątkową urodą. Piękny rynek, góry dookoła i cudowne krajobrazy. Warto odwiedzić to miasteczko położone w sercu Kotliny Sądeckiej. Zobacz, co zwiedzić podczas wycieczki do Nowego Sącza.

długi weekend dodano: 04.08.2013 16:44

SEZON NARCIARSKI gdzie już można pojeździć na nartach w Beskidach. STOKI, WYCIĄGI, CENY

Narciarskie szaleństwo trwa. Niestety, spośród ogromnej oferty ośrodków zimowych trudno wybrać nam najlepszą ofertę. Jeśli znudziło wam się Podhale, a Bieszczady są ciut za mało wymagające - proponujemy Beskidy.

beskid niski dodano: 02.01.2013 21:31

WAKACJE - wspinaczka bez liny. Jak powstały polskie góry? Sprawdź, czego nie wiesz o górach?

W Europie wszystkie masywy górskie z wyjątkiem Kaukazu i Gór Skandynawskich leżą na zachodzie kontynentu. Środkowa i wschodnia część Europy, w tym Polska, ma charakter raczej nizinny. Góry zajmują tylko 3,1 procent obszaru Polski, a mimo to jest na co spojrzeć zadzierając głowę. Jakie góry mamy w Polsce?

Alpy dodano: 25.07.2012 14:31
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Jacek Żakowski - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Jacek Żakowski to szanowany polski publicysta. Obecnie związany jest z ...

Beskidy szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Beskidy. Wszystko na temat Beskidy na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.