porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

PIĘĆDZIESIĄT TWARZY GREYA E. J. James - dlaczego zdobyła taką popularność? Czy warto ją przeczytać?

Jedni zaczytują się w tej książce, inni uważają, że jest śmieszna, jeszcze innych gorszy. "Pięćdziesiąt twarzy Greya" reklamowana jest jako powieść, która odmieniła życie erotyczne milionów kobiet.

50 twarzy greya dodano: 30.01.2013 09:20

Czy biografia szefa Apple Steve'a Jobsa będzie bestsellerem?

Dwa wydarzenia zbiegły się w czasie. Powstanie biografii szefa Apple Steve'a Jobsa i jego śmierć. Czy to wystarczy, by stała się ona bestsellerem?

APPLE dodano: 23.12.2011 13:26

SPADKOBIERCY. Przeczytaj książkę, która podbiła serca czytelników, krytyków i filmowców z Hollywood

Młoda pisarka z Hawajów, Kaui Hart Hemmings, książką "Spadkobiercy" podbiła serce krytyki i czytelników. „San Francisco Chronicle” uznało ją za jedną z najlepszych książek roku, czytelniczki amerykańskiej edycji „Elle” doceniły swoją nagrodą, a w prywatnym rankingu najlepszych rzeczy roku Sofia Coppola umieściła "Spadkobierców" na pierwszym miejscu.

film dodano: 26.01.2012 13:16

Gwiazd naszych wina - o czym opowiada film Josha Boone'a, podbijający serca nastolatek?

Gwiazd naszych wina to ekranizacja bestsellerowej książki Johna Greena. Hazel (Shailene Woodley), chora na raka nastolatka, na spotkaniu grupy wsparcia zakochuje się w niepełnosprawnym chłopaku.

John Green książka dodano: 09.06.2014 08:32 | odpowiedz (1)

Regulamin KONKURSU - "Odpowiedź, a książka będzie Twoja!"

Poznaj regulamin konkursu, w którym rozdajemy książki "Jedz, módl się, kochaj." Każdy kto zarejestruje się w Mowimyjak.pl i udzieli pytania lub odpowiedzi ma szansę na zwycięstwo! Zapraszamy do zabawy. 

dobra książka dodano: 12.12.2011 10:05

Zarejestruj się i WYGRAJ KSIĄŻKĘ!

Uwaga KONKURS! Zasady są proste, wystarczy, że się zarejestrujesz i udzielisz w kategorii: Pytania i Odpowiedzi. Zadaj pytanie, udziel komuś odpowiedzi, a najciekawszy tekst zostanie nagrodzony książkowym bestsellerem, pt.: „Jedz, módl się, kochaj”!

dobra książka dodano: 31.01.2012 09:07
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Helmut Kohl, były kanclerz Niemiec : kim jest? [Osiągnięcia, kariera]
Helmut Kohl, były kanclerz Niemiec : kim jest? [Osiągnięcia, kariera]

Helmut Kohl to polityk znany przede wszystkim z tego, że ...

bestseller szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. bestseller. Wszystko na temat bestseller na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.