porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Remont kuchni. Wymieniamy blat na nowy

Blat z drewna, płyty laminowanej, kamienia czy może betonu? Ty wybierasz, a my podpowiadamy. Bo często wystarczy wymienić tylko blat, by kuchnia nabrała nowego stylu.

blat dodano: 15.07.2015 13:57

Beton architektoniczny w mieszkaniu – gdzie i jak stosować?

Beton architektoniczny to beton, którego powierzchni nie trzeba wykańczać. Wciąż udoskonalane technologie umożliwiają wykorzystanie go w najbardziej wyszukanych rozwiązaniach architektonicznych.

dodano: 22.10.2014 08:49 | odpowiedz (1)

Fotobeton – co to jest? Gdzie i jak go stosować?

Fotobeton jest jedną z coraz popularniejszych technik. Polega na przeniesieniu wzoru, może to być fotografia, napis, grafika, na powierzchnię betonową. Technika ta stosowana jest na elewacjach budynków. Sprawdźcie na czym polega nowa technika!

beton dodano: 22.10.2014 08:46

Czym zastąpić płytki w łazience? [FARBA, TAPETA, BETON ARCHITEKTONICZNY]

Dzisiaj możemy je zastąpić innymi materiałami, które także świetnie spełnią swoją rolę na łazienkowej ścianie.

aranżacja łazienki dodano: 22.10.2014 15:06

Beton architektoniczny – co to jest?

Beton architektoniczny to materiał coraz bardziej popularny nie tylko w dużych obiektach, lecz także w budynkach mieszkalnych. Choć szeroko stosowany, ma zarówno zwolenników, jak i przeciwników. Co warto o nim wiedzieć?

architektura dodano: 22.10.2014 07:41

Beton architektoniczny w łazience – jak stosować?

Beton architektoniczny to nowoczesny materiał, który świetnie sprawdzi się w aranżacji łazienki. Beton w łazience pozwoli stworzyć nam wymarzone wnętrze – w zależności od zastosowanych dodatków, kolorów i pozostałych materiałów – uzyskamy wnętrza w interesującym nas stylu.

aranżacja łazienki dodano: 22.10.2014 08:16

Jak łączyć materiały w łazience? [DREWNO, BETON, GRES, MOZAIKA]

Jak łączyć materiały w łazience, w jaki sposób eksponować ich walory? Radzimy, by zestawiać wielkoformatowe płyty i mozaiki z drewnem, betonem i płaszczyznami pokrytymi farbą, a urodę okładzin akcentować światłem.

aranżacja łazienki dodano: 03.10.2014 09:07
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Małgorzata Kukiz: kim jest żona Pawła Kukiza?
Małgorzata Kukiz: kim jest żona Pawła Kukiza?

Paweł Kukiz to jeden z kandydatów, który w maju będzie ...

beton architektoniczny szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. beton architektoniczny. Wszystko na temat beton architektoniczny na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.