porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak murować ŚCIANY Z BETONU KOMÓRKOWEGO? Na cienkie czy grube spoiny?

Beton komórkowy to wdzięczny materiał dla początkujących fachowców – samodzielna praca z bloczkami nie jest skomplikowana i daje sporą satysfakcję. Warunkiem powodzenia są staranność, przestrzeganie określonych technik murowania i używanie odpowiednich narzędzi. Podpowiadamy, jak murować ściany z betonu komórkowego. Jakie spoiny zastosować?

bloczki z betonu komórkowego dodano: 03.12.2012 12:05

Bloczki z betonu komórkowego. Co o nich wiemy i dlaczego warto budować z nich domy?

Beton komórkowy to materiał przeznaczony do budowy domu. Inwestorzy wybierają go bo ma dobre parametry i szerokie możliwości stosowania. Można za jego pomocą morować ściany jednowarstwowe, dwuwarstwowe i trójwarstwowe.

bloczki z betonu komórkowego dodano: 21.06.2012 15:54

Ściany z BETONU KOMÓRKOWEGO. Jakie są ograniczenia przy budowaniu z bloczków z betonu komórkowego?

Zastosowanie określonego typu bloczków z betonu komórkowego nie powinno być dziełem przypadku. Ściany w budynku mają bowiem różne przeznaczenie - inne wymagania stawia się ścianom zewnętrznym chroniącym przed czynnikami atmosferycznymi, a inne wewnętrznym rozdzielającym głośne pomieszczenia. Jakich bloczków użyć do budowy konkretnego rodzaju ścian?

bloczki dodano: 04.12.2012 12:56

Czy warto budować dom z betonu komórkowego? Wady i zalety betonu komórkowego

Z betonu komórkowego budujemy, gdy zależy nam na tempie wznoszenia domu. Sięgnijmy po niego, jeśli zamierzamy murować dom samodzielnie.

dodano: 10.04.2015 15:17

Ściana jednowarstwowa - czy spełnia wymagania nowych warunków technicznych?

Podczas budowy domu jedną z ważniejszych decyzji jest wybór materiału na ściany zewnętrzne. Jedną z możliwości jest beton komórkowy reklamowany jako nadający się do wykonywania tanich ścian jednowarstwowych.

bloczki betonowe dodano: 18.02.2015 07:20

Z CZEGO I JAK BUDOWAĆ? CZ. 2. Materiały na ściany dwuwarstwowe i trójwarstwowe

Ściany jednowarstwowe nie wymagają ocieplenia, ale już w pozostałych – ścianach dwuwarstwowych lub ścianach trójwarstwowych niezbędna jest termoizolacja. Zobacz, z czego i jak wznosić ściany dwu- i trójwarstwowe. Co wybrać: beton komórkowy, ceramikę zwykłą lub poryzowaną, keramzytobeton czy silikaty?

bloczki silikatowe dodano: 06.03.2012 11:13 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Jak zaczynał karierę Zygmunt Miłoszewski, laureat Paszportu Polityki 2014?
Jak zaczynał karierę Zygmunt Miłoszewski, laureat Paszportu Polityki 2014?

Zygmunt Miłoszewski - to do niego należał rok 2014. Autor powieści ...

beton komórkowy szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. beton komórkowy. Wszystko na temat beton komórkowy na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.