porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak murować ŚCIANY Z BETONU KOMÓRKOWEGO? Na cienkie czy grube spoiny?

Beton komórkowy to wdzięczny materiał dla początkujących fachowców – samodzielna praca z bloczkami nie jest skomplikowana i daje sporą satysfakcję. Warunkiem powodzenia są staranność, przestrzeganie określonych technik murowania i używanie odpowiednich narzędzi. Podpowiadamy, jak murować ściany z betonu komórkowego. Jakie spoiny zastosować?

bloczki z betonu komórkowego dodano: 03.12.2012 12:05

Bloczki z betonu komórkowego. Co o nich wiemy i dlaczego warto budować z nich domy?

Beton komórkowy to materiał przeznaczony do budowy domu. Inwestorzy wybierają go bo ma dobre parametry i szerokie możliwości stosowania. Można za jego pomocą morować ściany jednowarstwowe, dwuwarstwowe i trójwarstwowe.

bloczki z betonu komórkowego dodano: 21.06.2012 15:54

Ściany z BETONU KOMÓRKOWEGO. Jakie są ograniczenia przy budowaniu z bloczków z betonu komórkowego?

Zastosowanie określonego typu bloczków z betonu komórkowego nie powinno być dziełem przypadku. Ściany w budynku mają bowiem różne przeznaczenie - inne wymagania stawia się ścianom zewnętrznym chroniącym przed czynnikami atmosferycznymi, a inne wewnętrznym rozdzielającym głośne pomieszczenia. Jakich bloczków użyć do budowy konkretnego rodzaju ścian?

bloczki dodano: 04.12.2012 12:56

Czy warto budować dom z betonu komórkowego? Wady i zalety betonu komórkowego

Z betonu komórkowego budujemy, gdy zależy nam na tempie wznoszenia domu. Sięgnijmy po niego, jeśli zamierzamy murować dom samodzielnie.

dodano: 10.04.2015 15:17

Ściana jednowarstwowa - czy spełnia wymagania nowych warunków technicznych?

Podczas budowy domu jedną z ważniejszych decyzji jest wybór materiału na ściany zewnętrzne. Jedną z możliwości jest beton komórkowy reklamowany jako nadający się do wykonywania tanich ścian jednowarstwowych.

bloczki betonowe dodano: 18.02.2015 07:20

Z CZEGO I JAK BUDOWAĆ? CZ. 2. Materiały na ściany dwuwarstwowe i trójwarstwowe

Ściany jednowarstwowe nie wymagają ocieplenia, ale już w pozostałych – ścianach dwuwarstwowych lub ścianach trójwarstwowych niezbędna jest termoizolacja. Zobacz, z czego i jak wznosić ściany dwu- i trójwarstwowe. Co wybrać: beton komórkowy, ceramikę zwykłą lub poryzowaną, keramzytobeton czy silikaty?

bloczki silikatowe dodano: 06.03.2012 11:13 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Łukasz Warzecha - kim jest?

Łukasz Warzecha: dziennikarz, publicysta, komentator sportowy, członek rady redakcyjnej „Międzynarodowego ...

beton komórkowy szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. beton komórkowy. Wszystko na temat beton komórkowy na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.