porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Diane-35 - bezpieczny lek na trądzik i preparat antykoncepcyjny? Dlaczego we Francji zmarły 4 kobiety przyjmujące Diane-35?

Diane-35, bezpieczny lek na trądzik, przez wiele kobiet używany również jako tania antykoncepcja, spowodował we Francji zgon 4 kobiet - doniosła Państwowa Agencja Bezpieczeństwa Leków (ANSM). Czy Diane-35 jest bezpieczna?

ANTYKONCEPCJA dodano: 30.01.2013 14:37 | odpowiedz (2)

Pigułki zamiast diety. Jak działają nowe PIGUŁKI ODCHUDZAJĄCE?

Na rynku farmaceutycznym, najpierw w Wielkiej Brytanii, a teraz także w Polsce dostępna jest NOWA pigułka odchudzająca, dostępna bez recepty. Ku radości osób chcących zachować dobrą figurę, ale lubiących jeść, ma ona odjąć z przyswojonego pokarmu aż 500 kalorii dziennie. To bardzo dużo. Mówimy, jak działa nowa pigułka odchudzająca. Czy to dobry sposób na odchudzanie?

odchudzanie dodano: 15.12.2014 13:52
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Geoffrey Lewis nie żyje. Kim był?
Geoffrey Lewis nie żyje. Kim był?

Amerykański aktor, znany z westernów i filmów akcji oraz współpracy ...

bez recepty szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. bez recepty. Wszystko na temat bez recepty na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.