porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

URZĄDZANIE POKOJU dla dziecka. Jak urządzić pokój dla chłopca?

Urządzenie pokoju dla chłopca jest rzeczą trudną. Nie owijajmy w bawełnę. Pokój chłopca musi być bezpieczny, praktyczny, pojemny. Przydałoby się aby był także ładny, inspirujący, rozwijający wrażliwość dziecka.

biurko dodano: 26.03.2012 14:42

LONDYN 2012. Jakie środki bezpieczeństwa chronią uczestników Igrzysk? Igrzyska pod (ścisłą) kontrolą! Relacja Żagli - na bieżąco!

Codziennie wchodząc na teren olimpijskiej mariny w Weymouth czuję się, jakbym miał odbyć lot z lotniska Chopina. Pasek, zegarek, laptop – oddzielnie… Żadnych monet w kieszeni! Sympatyczne wolontariuszki skanują starannie kod paskowy na mojej przepustce. Czy czuję się dzięki temu bezpieczniejszy?

kontrola antyterrorystyczna dodano: 30.07.2012 15:57

SILIKONOWE PROTEZY PIERSI - czy są bezpieczne?

Czy warto marnować pieniądze i nerwy na operację powiększenia piersi? Czy to bezpieczne i wygodne? Co jeśli implant się uszkodzi. Odpowiadamy na nurtujące cię pytania.

certyfikat dodano: 23.02.2012 08:43

Dlaczego na Stadionie Narodowym nie mogą odbywać się mecze?

Choć Stadion Narodowy w Warszawie otwarto oficjalnie otwarto już 29 stycznia 2012, wciąż nie mogą się na nim odbywać mecze. Zastrzeżenia ma przede wszystkim policja, niespełnione są bowiem niektóre wymogi bezpieczeństwa. Złe wrażenie próbuje zatrzeć minister sportu Joanna Mucha, która zwolniła Rafała Kaplera dpowiedzialnego za postęp budowy Narodowego i urządziła bieg mający ocieplić wizerunek stadionu. Co jest jeszcze niegotowe na Narodowym?

Joanna Mucha dodano: 17.02.2012 15:11

Jak przeżyć BURZĘ W SAMOCHODZIE? Kiedy jesteś bezpieczny w aucie, a kiedy nie?

Jedziesz samochodem, kiedy nagle rozpętuje się burza? Czy w samochodzie w czasie burzy zawsze jesteśmy bezpieczni? Czego unikać jadąc samochodem w czasie burzy i huraganu? 

burza dodano: 09.07.2012 11:58

Jakie lampy są odpowiednie do łazienki?

Jakie lampy wybrać? Co nowego oferują producenci. Poznaj zasady i nowinki i oświetl swoją łazienkę bezpiecznie i efektownie.
aranżacja łazienki dodano: 01.10.2013 12:06

Bezpieczna elektryczność w pokoju dziecka. O czym warto pamiętać?

Ochrona na pierwszym miejscu. Wyposażenie pokoju dziecięcego musi być dostosowane do wieku i rozwoju dziecka.

elektryczność dodano: 25.06.2013 15:47

Kiedy warto zdecydować się na bezprzewodowy system alarmowy?

Często o ochronie, jaką może zapewnić nam system alarmowy, myślimy dopiero, gdy już zamieszkamy w wykończonym domu. Wówczas wizja kucia ścian w celu poprowadzenia przewodów systemu alarmowego może skutecznie zniechęcić do instalacji alarmu. Ratunkiem w takiej sytuacji jest alarm bezprzewodowy. Jakie są zalety takiego systemu?

alarm bezprzewodowy dodano: 08.12.2011 13:24 | odpowiedz (1)

Jak wybrać bezpieczną bramę garażową?

Wybierając bramę do garażu, zwróć uwagę na to, jakie elementy decydują o tym, czy będzie ona skutecznym zabezpieczeniem przed włamywaczem, a także czy będzie bezpieczna w użytkowaniu.

brama garażowa dodano: 15.09.2011 17:05 | odpowiedz (2)

Bezpieczeństwo na lodzie. Jakiej grubości lód jest bezpieczny?

Jak co roku mróz jest przyczyną wypadków polegających na utonięciu pod lodem. Na zamarznięte zbiorniki wchodzą łyżwiarze i wędkarze - i często giną. Najczęstszą przyczyną wypadków na lodzie jest nieumiejętność racjonalnej oceny bezpieczeństwa i wytrzymałości lodu. Jaka jego grubość nie zagraża życiu ludzi? Czy polskie prawo przewiduje kary za spowodowanie zagrożenia na lodzie? Dowiedz się, w jakich warunkach wolno wchodzić na lód.

grubość lodu dodano: 06.02.2012 00:52
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Ulrich Merkel: kim jest były mąż kanclerz Angeli Markel?

Ulrich Merkel - jego nazwisko zna prawie każdy. Wszystko dzięki byłej ...

bezpieczeństwo szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. bezpieczeństwo. Wszystko na temat bezpieczeństwo na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.