porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Czy Mac jest zagrożony atakami i wirusami? Jak bezpiecznie korzystać z Maca?

Wciąż utrzymuje się przeświadczenie, że korzystanie z komputerów z systemem operacyjnym Mac OS jest bezpieczne i nie trzeba specjalnie przejmować się bezpieczeństwem. Warto jednak zadbać o bezpieczeństwo swojego Maca. Mówimy, jak to zrobić.

APPLE dodano: 16.04.2012 14:38

Wyciek danych kont Google - o co chodzi?

Prawie 5 milionów danych do kont google wyciekło do sieci. Czy istnieją podstawy do obaw? Dowiedz się jakie hasła do gmaila wyciekły do internetu.

gmail poczta dodano: 17.09.2014 12:19

Czy zakupy w internecie są bezpieczne?

Coraz większa ilość osób robi zakupy w internecie. Ale niektórzy nie mogą się do nich przekonać. Starsi internauci boją się, że ktoś ukradnie ich pieniądze albo włamie się na komputer.

allegro dodano: 03.09.2011 14:26
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Krzysztof Tyniec i czego dokonał?
Kim jest Krzysztof Tyniec i czego dokonał?

Krzysztofa Tyńca zapewne pamiętają wielbiciele show „Taniec z gwiazdami” (2007 ...

bezpieczeństwo w internecie szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. bezpieczeństwo w internecie. Wszystko na temat bezpieczeństwo w internecie na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.