porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Czy Mac jest zagrożony atakami i wirusami? Jak bezpiecznie korzystać z Maca?

Wciąż utrzymuje się przeświadczenie, że korzystanie z komputerów z systemem operacyjnym Mac OS jest bezpieczne i nie trzeba specjalnie przejmować się bezpieczeństwem. Warto jednak zadbać o bezpieczeństwo swojego Maca. Mówimy, jak to zrobić.

APPLE dodano: 16.04.2012 14:38

Trolling i stalking - jak się przed nimi bronić?

Kto z nas nie natknął się na forach internetowych czy komentarzach pod artykułami lub zdjęciami, na wątki w których negatywne emocje jednego z użytkowników wywoływały kłótnie pozostałych? Takie zachowanie w sieci jest coraz częstsze, gdyż grono „trollów” staje się coraz liczniejsze. Co to jest trolling i stalking, jak się chronić przed tymi zjawiskami?

stalker dodano: 02.09.2013 11:28

Jak stworzyć BEZPIECZNE HASŁO do konta w internecie?

Odbierając elektroniczną pocztę, płacąc rachunki za pomocą internetowego konta bankowego czy robiąc zakupy w sklepach internetowych, codziennie wpisujemy hasła dostępu, które mają chronić nasze prywatne dane przed internetowymi złodziejami. Mówimy, jakie powinno być hasło dostępu, aby zapewniało nam bezpieczeństwo w sieci i zabezpieczało nasz komputer lub konto internetowe przed włamaniem.

acta anonymus dodano: 01.02.2012 11:34

Jakich haseł lepiej nie używać w internecie? LISTA najmniej bezpiecznych haseł dostępu

W domu chronią nas zamki i alarmy antywłamaniowe, a w internecie hasła dostępu. Specjaliści od internetowych zabezpieczeń na każdym kroku przypominają o tym, żeby zadbać o to, by hasło było jak najbardziej bezpieczne. Niestety analizy sieciowych haseł wciąż pokazują, że internauci mają z tym problem.

ACTA dodano: 01.02.2012 11:16

Czy zakupy w internecie są bezpieczne?

Coraz większa ilość osób robi zakupy w internecie. Ale niektórzy nie mogą się do nich przekonać. Starsi internauci boją się, że ktoś ukradnie ich pieniądze albo włamie się na komputer.

allegro dodano: 03.09.2011 14:26

Dziecko w sieci - jak uchronić je przed niebezpieczeństwem? Zagrożenia w internecie

Bezpieczeństwo w sieci to hasło na czasie dla rodziców, którzy powinni być świadomi zagrożeń w internecie. Jak uchronić dziecko przed cyberprzemocą i sprawić, by internet stanowił dla niego wyłącznie źródło korzyści?

bezpieczny internet dodano: 04.03.2015 13:52
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Maddinka nie żyje. Kim byla znana blogerka modowa?
Maddinka nie żyje. Kim byla znana blogerka modowa?

Kim była Maddinka, 27-letnia blogerka modowa, która zmarła nagle we ...

bezpieczeństwo w sieci szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. bezpieczeństwo w sieci. Wszystko na temat bezpieczeństwo w sieci na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.