porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Czy Mac jest zagrożony atakami i wirusami? Jak bezpiecznie korzystać z Maca?

Wciąż utrzymuje się przeświadczenie, że korzystanie z komputerów z systemem operacyjnym Mac OS jest bezpieczne i nie trzeba specjalnie przejmować się bezpieczeństwem. Warto jednak zadbać o bezpieczeństwo swojego Maca. Mówimy, jak to zrobić.

APPLE dodano: 16.04.2012 14:38

Trolling i stalking - jak się przed nimi bronić?

Kto z nas nie natknął się na forach internetowych czy komentarzach pod artykułami lub zdjęciami, na wątki w których negatywne emocje jednego z użytkowników wywoływały kłótnie pozostałych? Takie zachowanie w sieci jest coraz częstsze, gdyż grono „trollów” staje się coraz liczniejsze. Co to jest trolling i stalking, jak się chronić przed tymi zjawiskami?

stalker dodano: 02.09.2013 11:28

Jak stworzyć BEZPIECZNE HASŁO do konta w internecie?

Odbierając elektroniczną pocztę, płacąc rachunki za pomocą internetowego konta bankowego czy robiąc zakupy w sklepach internetowych, codziennie wpisujemy hasła dostępu, które mają chronić nasze prywatne dane przed internetowymi złodziejami. Mówimy, jakie powinno być hasło dostępu, aby zapewniało nam bezpieczeństwo w sieci i zabezpieczało nasz komputer lub konto internetowe przed włamaniem.

acta anonymus dodano: 01.02.2012 11:34

Jakich haseł lepiej nie używać w internecie? LISTA najmniej bezpiecznych haseł dostępu

W domu chronią nas zamki i alarmy antywłamaniowe, a w internecie hasła dostępu. Specjaliści od internetowych zabezpieczeń na każdym kroku przypominają o tym, żeby zadbać o to, by hasło było jak najbardziej bezpieczne. Niestety analizy sieciowych haseł wciąż pokazują, że internauci mają z tym problem.

ACTA dodano: 01.02.2012 11:16

Czy zakupy w internecie są bezpieczne?

Coraz większa ilość osób robi zakupy w internecie. Ale niektórzy nie mogą się do nich przekonać. Starsi internauci boją się, że ktoś ukradnie ich pieniądze albo włamie się na komputer.

allegro dodano: 03.09.2011 14:26

Dziecko w sieci - jak uchronić je przed niebezpieczeństwem? Zagrożenia w internecie

Bezpieczeństwo w sieci to hasło na czasie dla rodziców, którzy powinni być świadomi zagrożeń w internecie. Jak uchronić dziecko przed cyberprzemocą i sprawić, by internet stanowił dla niego wyłącznie źródło korzyści?

bezpieczny internet dodano: 04.03.2015 13:52
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Ojciec Jan Król, prawa ręka ojca Rydzyka. Kim jest? Co robi?

Kim jest ojciec Jan Król, wicedyrektor Radia Maryja i Telewizji ...

bezpieczeństwo w sieci szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. bezpieczeństwo w sieci. Wszystko na temat bezpieczeństwo w sieci na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.