porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

WSZYSTKO, co powinieneś wiedzieć o OPALANIU: 10 WAŻNYCH PYTAŃ na temat kąpieli słonecznych na plaży i opalania w solarium

Na czym polega opalanie? To, co dla nas jest bardziej lub mniej estetycznym brązowieniem skóry pod wpływem słońca, z naukowego punktu widzenia jest reakcją organizmu chroniącego nas przed szkodliwym promieniowaniem. Jak promienie słoneczne działają na skórę? Czy opalanie w solarium różni się od opalania na słońcu? Czy w cieniu można się opalić? Czy ludzie o ciemnej karnacji opalają się na słońcu? Oto 10 pytań i odpowiedzi, dzięki którym będziesz wiedzieć, jak się bezpiecznie opalać.

filtry przeciwsłoneczne dodano: 18.08.2012 21:31

Jak opalać się bezpiecznie? O czym pamiętać podczas opalania? Kremy do opalania

Przed nami okres letniego wypoczynku, a co za tym idzie dużo słońca. Pamiętajmy jednak, że promieniowanie słoneczne, tak przyjemne i relaksujące, ma również negatywne działanie. Przypominamy, o czym należy pamiętać podczas opalania.

filtry UV dodano: 20.07.2014 15:58

Opalanie się - złote zasady. Jak bezpiecznie korzystać ze słońca?

Jak się opalać? Przede wszystkim ostrożnie i z umiarem. Koniecznie z użyciem filtra - dostosowanego do typu karnacji.

jak się opalać dodano: 20.07.2014 15:58

Jak bezpiecznie korzystać z solarium?

Nie ma chyba dziewczyny, która nie lubi być opalona. Latem to mniejszy problem, lecz zimą zwykle nie pozostaje nam nic innego niż korzystanie z solarium.

opalanie dodano: 04.01.2014 10:30

Czy wiesz, jak bezpiecznie korzystać z solarium? Przeczytaj, zanim zaczniesz się opalać!

Kilka minut spędzonych w solarium, to z reguły całkiem przyjemny relaks. Solarium rozgrzewa, poprawia nastój ( przeciwdziała depresji jesiennej, ktorej przyczyną jest brak światła), poprawia koloryt skóry. Niestety, po wizycie w solarium na skórze mogą zostać nieprzyjemne pamiątki. Dowiedz się jak bezpiecznie opalać się w solarium?

filtry UV dodano: 04.11.2011 09:14

Jak CHRONIĆ SKÓRĘ przed SŁOŃCEM? Jak i kiedy stosować filtry przeciwsłoneczne?

Kiedy i jak mocnych filtrów przeciwsłonecznych używać? Jak przeciwdziałać starzeniu się i chorobom skóry wywołanymi promieniami UV? Pamiętaj, że filtry przeciwsłoneczne powinno się stosować bez względu na pogodę, dobierając moc filtra do rodzaju skóry – im delikatniejsza, jaśniejsza i bardziej pokryta piegami skóra, tym mocniejszy filtr.

filtry przeciwsłoneczne dodano: 27.06.2012 12:20 | odpowiedz (1)

Jak bezpiecznie się opalać? Poradnik dla plażowicza - jaka dieta i kosmetyki?

10 zasad bezpiecznego opalania przyda się każdemu, kto tego lata wybiera się na plaże. Sprawdź, jak mądrze się opalać, aby uniknąć poparzeń słonecznych. Mówimy, jak bezpiecznie się opalać i czego nie jeść przed wyjściem na plażę.

jak się opalać dodano: 24.05.2013 11:18

BEZPIECZNE OPALANIE. Czy PEELINGI są wskazane po kąpieli słonecznej?

Przede wszystkim należy pamiętać, że tylko delikatnie muśnięta słońcem cera jest ładna i zdrowa. Spalone szkodliwymi promieniami twarz i dekolt zamiast uroku dodają jedynie lat i zmarszczek.

kosmetyki dodano: 27.05.2012 16:27
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Rodzina Anny Grodzkiej. Kim są członkowie jej rodziny?

Kim jest najbliższa rodzina Anny Grodzkiej? Była żona Grażyna, syn ...

bezpieczne opalanie szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. bezpieczne opalanie. Wszystko na temat bezpieczne opalanie na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.