porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak przygotować mieszkanie/dom na przyjście dziecka?

Zwykle przed pojawieniem się dziecka, zastanawiamy się jak odpowiednio przygotować dla niego pokój. Jednak dostosowania do potrzeb nowego członka rodziny będą wymagały także inne pomieszczenia. Zobacz nasze praktyczne porady.

dziecko dodano: 13.09.2012 14:12

Ubezpieczenie mieszkania lub domu - na co zwrócić uwagę?

Dom traktuje się jak bezpieczną przystań, azyl, a do tego nierzadko dorobek życia. Żeby czuć się w nim bezpiecznie, zadbaj o jak najlepsze i najbardziej korzystne ubezpieczenie. Na co zwrócić uwagę, wybierając ubezpieczenie domu lub mieszkania?

bezpieczne mieszkanie dodano: 15.02.2013 14:04

Jak zabezpieczyć dom przed złodziejem?

Jak pokrzyżować plany złodziejowi? Jak uchronić mieszkanie przed pożarem, zalaniem lub inną szkodą? Jak znaleźć dobrą polisę ubezpieczeniową? Podpowiadamy, jak zabezpieczyć dom przed kradzieżą lub nieszczęśliwym wypadkiem.

alarm dodano: 23.01.2012 12:38

BEZPIECZNY DOM. Jak odetkać zlewozmywak kuchenny i co uratuje kurczaka w piekarniku?

Zazwyczaj nie przestrzegamy zasad BHP w domu i nie chodzi tu wcale o ochronę przed potencjalnym złodziejem. Zatkany zlewozmywak kuchenny wystarczy przepchać, a jeśli kurczak w piekarniku płonie - nie uchylaj drzwiczek.

gaśnica dodano: 13.10.2011 11:47

Promieniotwórczy RADON. Jak się przed nim bronić podczas budowy domu?

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że budowa domu powinna uwzględniać również... promieniowanie. Na każdej budowie domu, ale również później, może pojawić się pierwiastek szkodliwy dla zdrowia – radon. Sprawdź, czy i jak bardzo jest on szkodliwy oraz jak się przed nim chronić.

budowa domu dodano: 07.12.2011 10:45
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Helmut Kohl, były kanclerz Niemiec : kim jest? [Osiągnięcia, kariera]
Helmut Kohl, były kanclerz Niemiec : kim jest? [Osiągnięcia, kariera]

Helmut Kohl to polityk znany przede wszystkim z tego, że ...

bezpieczny dom szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. bezpieczny dom. Wszystko na temat bezpieczny dom na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.