porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jaki jacht na morze? Bordeaux 60 – jaki jest? OPINIE. Recenzja jachtu Bordeaux 60

Nieznane u nas szerzej piękne jachty Bordeaux 60 budowane są w dużej stoczni jachtowej CNB w Akwitanii. Firma ta specjalizuje się w produkcji wielkich luksusowych łodzi – motorowych i żaglowych na indywidualne zamówienie klienta. Luksusowy pod każdym względem jest więc również B60.

Bałtyk dodano: 29.05.2013 16:02

Jaki jacht na Bałtyk? Beneteau Sense 45 – jaki jest? OPINIE. Recenzja jachtu Beneteau Sense 45

Stocznia Beneteau zaprezentowała trzy nowe modele oceanisów – Sense 41, 45 i 48, stanowiące początek najnowszej generacji tych popularnych na całym świecie jachtów. Zapowiedzią nowej serii było zaprezentowanie przed blisko rokiem armatorskich - czyli bardzo wygodnych modeli Sense, długości 43 i 50 stóp.

Beneteau Sense dodano: 29.05.2013 16:02

Jaki jacht na Bałtyk? Jeanneau Sun Odyssey 379 – jaki jest? OPINIE. Recenzja jachtu Jeanneau Sun Odyssey 379

Jeden z najnowszych jachtów stoczni Jeanneau to Sun Odyssey 379 - bardzo ładna morska jednostka, idealnie pasująca wielkościowo na Morze Bałtyckie. Czy rzeczywiście ten jacht sprawdzi się na morzu? Czy zapewnia wystarczającą wygodę?

czym żeglować po morzu dodano: 29.05.2013 16:01

Jaki jacht na Bałtyk? Nordship 430 Deck Saloon – jaki jest? OPINIE. Recenzja jachtu Norship 430 DC

Nordship 430. Dzielny i nietani jest najnowszy jacht duńskiej stoczni Nordship, znanego na całym świecie producenta jachtów typu Deck Saloon. Nordshipy słyną z dzielności morskiej, możliwości obsługiwania przez jednego żeglarza i tego, że ich wnętrze oraz wyposażenie pokładu opracowywane są na życzenie klienta.

Bałtyk dodano: 29.05.2013 16:01

Jaki jacht na Bałtyk? Sunbeam 36.1 – co trzeba o nim wiedzieć? Sunbeam 36.1: RECENZJA, OPINIE

Sunbeam 36.1 to typowo morski jacht, który pochodzi z... górskiego kraju! Produkuje go bowiem znana na całym świecie stocznia austriacka. Jest to jacht dla tych żeglarzy, których interesuje dzielność, bezpieczeństwo żeglugi i wygoda w żegludze morskiej.

Bałtyk dodano: 01.06.2013 11:56
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kandydatki na pierwszą damę: kim są? Co o nich wiemy? GALERIA ZDJĘĆ
Kandydatki na pierwszą damę: kim są? Co o nich wiemy? GALERIA ZDJĘĆ

Która z małżonek polityków będzie reprezentować nasz kraj jako pierwsza ...

bezpieczny jacht na morze szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. bezpieczny jacht na morze. Wszystko na temat bezpieczny jacht na morze na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.