porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak wygląda BADANIE NASIENIA? Dlaczego warto je zrobić?

Jakość męskiego nasienia stale się pogarsza. Aby mieć pewność, że jesteś płodny, zrób badanie nasienia - jest proste i nieinwazyjne, a dostarcza cennych informacji. Powinieneś o tym pomyśleć, zwłaszcza jeśli chorowałeś w przeszłości na infekcje układu moczowo-płciowego.

badanie nasienia dodano: 17.08.2012 07:07

Hiperprolaktynemia, jedna z przyczyn niepłodności. Czym jest?

Jeśli od dłuższego czasu bezskutecznie starasz się o dziecko, zrób sobie badanie hormonów. Szczególnie ważna jest prolaktyna (PRL). Być może chorujesz na hiperprolaktynemię.

hiperprolaktynemia dodano: 14.05.2014 09:47

Co obniża płodność u kobiet i mężczyzn, a co ją zwiększa?

Planujecie ciążę? Warto się przygotować i przed poczęciem doprowadzić swój organizm do optymalnej kondycji – by zwiekszyć szansę na ciążę i urodzenie potem zdrowego dziecka.

ciąża dodano: 16.04.2013 06:57

Ile kosztuje in vitro? Jak wybrać najlepszą klinikę wykonującą i vitro?

In vitro to duży wydatek, ale też dla wielu par jedyna szansa na posiadanie dziecka. A przecież zabieg nie gwarantuje ciąży i wiele par decyduje się na drugą i kolejne próby. Nie zniechęcają ich ani ryzyko, ani wysokie koszty in vitro. Ile kosztuje in vitro? Jak wybrać klinikę leczenia niepłodności?

cena in vitro dodano: 06.03.2013 15:15

Na czym polega metoda in vitro, czyli zapłodnienie pozaustrojowe?

In vitro czyli zapłodnienie pozaustrojowe jest jedną z najskuteczniejszych metod leczenia niepłodności. In vitro daje szansę na ciążę i urodzenie dziecka parom, u których inne metody leczenia niepłodności zawiodły. Na czym polega metoda in vitro?

in vitro dodano: 06.03.2013 14:41
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Andrzej Duda, prezydent RP?
Kim jest Andrzej Duda, prezydent RP?

Andrzej Duda do niedawna polityk nieznany szerszemu gronu wyborców - zdobył ...

bezpłodność szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. bezpłodność. Wszystko na temat bezpłodność na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.