porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Mleko pomaga zasnąć - prawda czy mit?

Mówi się, że szklanka ciepłego mleka pomaga zasnąć. Czy naprawdę? A może są inne skuteczniejsze sposoby na przywołanie snu? Zobacz, co pić przed snem, by dobrze spać?

melatonina dodano: 22.06.2016 16:41 | odpowiedz (2)

Kozłek lekarski - jakie ma właściwości lecznicze?

Kozłek lekarski to roślina potocznie nazywana walerianą. Jest od wieków uważana za skuteczny środek wspomagający zdrowy sen. Jej zalety uznają nie tylko zielarze, ale także doktorzy. Sprawdź, jakie działanie zdrowotne ma kozłek lekarski.

domowa apteczka dodano: 18.07.2016 16:43

Jakie zioła działają nasennie?

Naturalne składniki nasenne zawarte w ziołach pomagają zlikwidować bezsenność, która wynika z chwilowego stresu lub przemęczenia, a także krótkotrwałej bezsenności nieznanego pochodzenia. Pamiętajmy, że zioła nasenne nie poprawiają jakości snu, tylko wyciszają i pomagają w chwili zasypiania.

korzeń kozłka lekarskiego dodano: 19.07.2016 16:08

Jakie są sposoby na DOBRY SEN? Jak walczyć z BEZSENNOŚCIĄ?

Dobry sen ma działanie porównywalne do najlepszych kosmetyków i lekarstw. Regeneruje siły, bez niego organizm nie może prawidłowo funkcjonować. Problemy z zasypianiem to dzisiaj często spotykana dolegliwość. Jakie są sposoby na bezsenność i jak zapewnić sobie zdrowy, spokojny sen?

dobry sen dodano: 21.01.2013 15:35 | odpowiedz (2)

Co pomaga na SEN? Jak walczyć z BEZSENNOŚCIĄ?

Higieną snu interesujemy się dopiero, gdy pojawia się problem z zasypianiem. Dowiedz się, jak przygotować sypialnię do snu i czego nie robić przed pójściem spać. Mówimy, co jest dobre na sen.

bezsenność naturalne metody dodano: 15.01.2013 15:18 | odpowiedz (3)

Co zrobić, gdy nie możesz zasnąć?

Każdy z nas cierpiał kiedyś na bezsenność. Ta niemiła przypadłość bardzo źle wpływa na nasze zdrowie, zarówno fizyczne jak i psychiczne. Jest wiele sposobów by walczyć z bezsennością. Jeśli nie jest spowodowana chorobą, jak nerwica lękowa czy depresja, z bezsennością możemy poradzić sobie sami.

aromat lawendowy dodano: 31.01.2012 12:35

Sen jest dobry na wszystko. Co zrobić, żeby był dobry również dla figury?

Czy wiesz, że każdej nocy powinniśmy spać osiem godzin w doskonale przewietrzonym oraz zaciemnionym pomieszczeniu? Dzięki temu nie tylko lepiej wypoczniemy, ale również zapobiegniemy odkładaniu się tłuszczu!

dieta dodano: 12.10.2011 09:49 | odpowiedz (2)

Śpiochy i frustraci, czyli bezsenność w wielkim mieście

Ludzki organizm świetnie potrafi przystosować się do zmieniających się warunków zewnętrznych. Dlaczego czasem nie nadążamy za cywilizacją? Co powoduje, że nasz organizm buntuje się przez zaburzenia snu?

kłopoty ze snem dodano: 02.09.2011 11:02

Dlaczego sen jest ważny?

Bez regeneracji organizmu człowiek długo by nie przeżył. Jesteśmy tak skonstruowani, że musimy co jakiś czas wypoczywać zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Po to właśnie potrzebny jest nam sen.

brak snu konsekwencje dodano: 15.07.2015 09:54

Kłopoty ze snem. Co może być przyczyną?

Podczas snu organizm regeneruje się i nabiera energii do działania następnego dnia. Tymczasem co trzeci Polak uskarża się na bezsenność. Jakie są główne powody naszych problemów ze snem?

kłopoty ze snem dodano: 21.05.2015 14:33
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Anna Iberszer – kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Anna Iberszer – kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Piękna, czarnowłosa aktorka, znana z serialu "Ranczo", to osoba wszechstronnie ...

bezsenność szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. bezsenność. Wszystko na temat bezsenność na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.