porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Biała kiełbasa ze śliwkami: oryginalny pomysł na białą kiełbasę

Białej kiełbasy, choć nie wygląda zbyt apetycznie, nie może zabraknąć w żurku wielkanocnym. Żur to nie jedyne zastosowanie białej kiełbasy, świetnie smakuje również zapiekana ze śliwkami. Podajemy przepis na białą kiełbasę pieczoną ze śliwkami.

biała kiełbasa dodano: 29.03.2015 10:11

Biała kiełbasa pieczona: pomysły na białą kiełbasę

Biała kiełbasa to klasyczna potrawa, która musi się znaleźć na wielkanocnym stole. Ale nie tylko - białą kiełbasę chętnie jadamy też przy innych okazjach. Można ja przygotowywać na różne sposoby - jednym z nich jest pieczenie. Poznaj nasze rady, by towja pieczona biała kiełbasa smakowała doskonale.

biała kiełbasa dodano: 17.03.2016 16:08
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Adam Kraśko z Rolnik szuka żony. Kim jest? [RODZINA, KARIERA]
Adam Kraśko z Rolnik szuka żony. Kim jest? [RODZINA, KARIERA]

Adam Kraśko to bez wątpienia największa gwiazda programu Rolnik szuka ...

biała kiełbasa jak przyrządzić szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. biała kiełbasa jak przyrządzić. Wszystko na temat biała kiełbasa jak przyrządzić na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.