porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

MAJÓWKA 2012. Dlaczego warto spędzić majówkę na Podlasiu?

Majówka za pasem, a ty wciąż nie wiesz dokąd warto pojechać? Chcesz spędzić długi weekend w Polsce, kochasz przyrodę i czyste powietrze? Powinieneś udać się w okolice Białegostoku. Czym kuszą tamtejsze rejony? Mówimy, dlaczego warto spędzić majówkę na Podlasiu.

architektura dodano: 20.04.2012 18:03

Do jakich miast dojeżdża POLSKI BUS? Sprawdź siatkę połączeń

Polski Bus postawił sobie za cel konkurencję z połączeniami kolejowymi. I dzięki ciągłym remontom i opóźnieniom przewoźników kolejowych tę konkurencję wygrywa. Szczególnie, że oferuje siatkę połączeń, które są często szybsze niż przejazdy pociągiem. Poza tym bilety można już kupić od 1 zł. Mówimy, do jakich miast można pojechać Polskim Busem.

Berlin dodano: 02.03.2012 16:50

Jak spędzić ferie zimowe w dużym mieście? Przegląd propozycji cz. 2

Mieszkając w dużym mieście, dzieci wcale nie muszą wyjeżdżać, aby ciekawie spędzić okres ferii zimowych. Wystarczy, że rodzice wcześniej zapiszą je na półkolonie, lub same stawią się w odpowiednim ośrodku. Jak spędzić ferie zimowe w Olsztynie i Białymstoku?

ferie dodano: 12.01.2012 15:19

Białystok - atrakcje i muzea. Co warto zobaczyć w stolicy Podlasia?

Białystok w przeciągu ostatnich lat zmienił się nie do poznania. Z zapomnianej stolicy Podlasia stał się miastem w sam raz na weekendową wycieczkę. Przedstawiamy 5 największych atrakcji turystycznych Białegostoku.

atrakcje dodano: 13.01.2012 06:00

BARBARA KUDRYCKA, posłanka PO - KIM JEST posłanka PO z Kolna. Zobacz SYLWETKĘ posła

Barbara Kudrycka, poseł Sejmu VII kadencji. Wybrany z list Platformy Obywatelskiej, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 24 (OKW Białystok). Deputowana do Parlamentu Europejskiego i Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego w rządzie Donalda Tuska.

Barbara Kudrycka dodano: 02.11.2011 23:47 | odpowiedz (1)

Co robić w FERIE ZIMOWE? Mówimy, jak grać w BRYDŻA

BRYDŻ to jedna z popularniejszych gier karcianych. Najtrudniejsze są początki, ponieważ jej zasady mogą wydać się skomplikowane, ale kiedy już się z nimi oswoisz, to trudno będzie oderwać cię od stołu.

brydż dodano: 04.02.2012 13:49

Wypoczynek na Dojlidach [POLSKA Z DZIECKIEM]

Jeśli wybieramy się do Białegostoku, nie pomińmy stawów na Dojlidach. Dzięki wykorzystaniu Funduszy Europejskich powstała cała infrastruktura, dzięki której ośrodek sportowo-rekreacyjny działa tu cały rok.

narty dodano: 24.09.2015 09:34
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Joanna Keszka - kim jest? Co o niej wiemy [KARIERA, RODZINA]
Joanna Keszka - kim jest? Co o niej wiemy [KARIERA, RODZINA]

Joanna Keszka prowadzi najseksowniejszy projekt skierowany do kobiet, czyli Barbarellę ...

Białystok szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Białystok. Wszystko na temat Białystok na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.