porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Soczi 2014. Biathlon – gdzie i kiedy transmisja sprintu kobiet na 7,5 km?

Poza skokami i biegami narciarskimi Polacy największe szanse medalowe w Soczi mają w biathlonie. Szczególnie silna jest drużyna pań, które oprócz biegów drużynowych stać także na sukcesy indywidualne. Pierwszy sprawdzian już 9 lutego! Gdzie w TV biathlonowy sprint kobiet?

soczi 2014 dodano: 07.02.2014 22:13

Krystyna Pałka ofiarą sabotażu? Co się wydarzyło w Soczi?

Reprezentantka Polski w biathlonie, Krystyna Pałka, twierdzi, że podczas igrzysk w Soczi doszło do sabotażu. Biathlonistka, którą uznano za główną winowajczynię przegranej Polek, wysuwa poważne oskarżenia, jakoby ktoś przestawił jej przyrządy celownicze w karabinie.

krystyna pałka facebook dodano: 26.02.2014 10:49
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Andrzej Hadacz, Andrzejek PiS-u - kim jest?
Andrzej Hadacz, Andrzejek PiS-u - kim jest?

Andrzeja Hadacza, pogardliwie nazywanego "Andrzejkiem" poznaliśmy, gdy bronił krzyża przed ...

biathlon w Soczi szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. biathlon w Soczi. Wszystko na temat biathlon w Soczi na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.