porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Bidet czy bidetta w łazience? Co lepsze?

Zastanawiając się nad wyborem bidet czy bidetta w naszej łazience najczęściej kierujemy się komfortem użytkowania urządzenia. Bidetta uchodzi za poręczniejsze rozwiązanie od bidetu, choćby dlatego, że nie potrzebujemy wiele miejsca do jej zainstalowania. Co więc wybrać?

bateria bidetowa dodano: 08.08.2012 10:43 | odpowiedz (1)

BIDET W ŁAZIENCE. Gdzie zamontować bidet? Jak go zamontować?

Bidet w łazience montuje się obok miski ustępowej, aby maksymalnie ułatwić sobie dostęp do niego, po skorzystaniu z toalety. Na co należy zwrócić uwagę, montując bidet? Podpowiadamy, jak podłączyć bidet.

bidet dodano: 09.12.2012 17:33

Jak korzystać z bidetu? Jak działa bidet? Jak go używać?

Bidet to rodzaj niskiej umywalki stojący obok toalety. Można się na niego natknąć w czasie podróży po Ameryce Łacińskiej czy Azji. Choć przy pierwszym spotkaniu obsługa tego urządzenia może sprawiać kłopoty, to tak naprawdę jest ona dziecinnie prosta. Jak korzystać z bidetu?

bidet dodano: 20.05.2013 15:22

BIDET W ŁAZIENCE. Czy warto zamontować bidet? Czy bidet jest potrzebny? Ile kosztuje bidet?

Bidet w łazience chyba nikogo już nie dziwi. Stał się on bowiem jej standardowym elementem wyposażenia. Wielu inwestorów, aranżując łazienkę, zastanawia się jednak czy warto montować bidet. Wyjaśniamy, do czego służy bidet i dlaczego powinien się on znaleźć w każdej łazience.

bidet dodano: 10.12.2012 16:44

Co to jest bidetta? Rozwiązania do małej łazienki

Bidetta to słowo rzadko spotykane. Znają je zazwyczaj osoby, które korzystają z bidetów lub poszukują sprzętów do malej łazienki. Sprawdźmy, czym jest bidetta i kiedy warto z niej skorzystać.

bidetta dodano: 26.09.2014 10:23
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Jakub Żulczyk - kim jest? [KARIERA i NAŁOGI]
Jakub Żulczyk - kim jest? [KARIERA i NAŁOGI]

Jakub Żulczyk jest pisarzem młodego pokolenia, który wsławił się ostatnio ...

bidet w łazience szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. bidet w łazience. Wszystko na temat bidet w łazience na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.