porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jaka powinna być łazienka dla kobiet? Czy kobiety powinny mieć łazienkę urządzoną specjalnie dla siebie? Dlaczego warto o tym pomyśleć?

Mówimy dlaczego inaczej należy urządzić łazienkę, kiedy w rodzinie jest na przykład dwóch albo trzech mężczyzn, a inaczej gdy dominują w nim kobiety. Dlaczego? Bynajmniej rzecz nie w estetyce, doborze płytek i kolorach ścian - ważne są przede wszystkim sprzęty oraz oświetlenie. Dowiedz się, jak urządzić łazienkę dostosowaną do potrzeb kobiet.

aranżacja łazienki dodano: 19.03.2012 15:00

Bidet czy bidetta w łazience? Co lepsze?

Zastanawiając się nad wyborem bidet czy bidetta w naszej łazience najczęściej kierujemy się komfortem użytkowania urządzenia. Bidetta uchodzi za poręczniejsze rozwiązanie od bidetu, choćby dlatego, że nie potrzebujemy wiele miejsca do jej zainstalowania. Co więc wybrać?

bateria bidetowa dodano: 08.08.2012 10:43 | odpowiedz (1)

Jak zmieścić bidet w małej łazience? Aranżacja małej łazienki

Bidet jest coraz częściej spotykanym urządzeniem w łazienkach. Czy warto mieć bidet u siebie w domu? Ile miejsca potrzeba, aby wygodnie z niego korzystać, i co zrobić, jeśli masz małą łazienkę, w której zmieści się tylko na sedes, brodzik i umywalkę? Są rozwiązania, które pozwalają korzystać z funkcji bidetu również w takich sytuacjach.

aranżacja małej łazienki dodano: 28.05.2012 06:00 | odpowiedz (1)

Bidetka, bateria bidetowa – czy warto zamontować?

Bateria bidetowa z powodzeniem zastępuje bidet i może pełnić jeszcze inne dodatkowe funkcje. Nie zajmuje przestrzeni w łazience, jest tańsza. Jednym słowem ma same zalety. Nic, tylko instalować.

bateria bidetowa dodano: 26.09.2014 10:25

Co to jest bidetta? Rozwiązania do małej łazienki

Bidetta to słowo rzadko spotykane. Znają je zazwyczaj osoby, które korzystają z bidetów lub poszukują sprzętów do malej łazienki. Sprawdźmy, czym jest bidetta i kiedy warto z niej skorzystać.

bidet w łazience dodano: 26.09.2014 10:23
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Justyna Pochanke: kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Justyna Pochanke: kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Justyna Pochanke to jedna z bardziej cenionych prezenterek. Związana z ...

bidetta szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. bidetta. Wszystko na temat bidetta na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.