porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Bezpieczeństwo na lodzie. Co zrobić, gdy zarwie się lód?

Brak wyobraźni oraz panika to główne przyczyny utonięć w zimie. Co zrobić, gdy zarwie się pod nami lód? Jak pomóc tonącemu? Radzimy jak ocalić ludzkie życie, gdy załamie się lód.

akcja ratunkowa dodano: 13.02.2012 14:25

PŚ w biegach narciarskich 2012/13. Czy Justyna Kowalczyk zostanie liderką? Gdzie transmisja?

Przed Justyną Kowalczyk są 3 starty starty w Canmore. Do Kanady nie wybierają się z kolei dwie największe rywalki Polski - Marit Bjoergen i Therese Johaug. Czy zwycięstwo Polki zapewni jej pierwsze miejsce w Pucharze Świata? Gdzie transmisja ?Mówimy, czy Justyna Kowalczyk ma szanse zostać liderką Pucharu Świata

biegi narciarskie dodano: 14.12.2012 17:20

Kim jest Stanisław Kowalski - 104-letni sprinter?

Stanisław Kowalski ma 104 lata i apetyt na bicie rekordów w sprincie. Mówimy, kim jest najstarszy sportsmen Polski.

najstarszy sprinter dodano: 07.05.2014 13:56

Dlaczego warto biegać zimą?

Długie zimowe wieczory wcale nie muszą być nudne. Jeśli zadbamy o swoją ciało zimą, w okresie wiosenno-zimowym będziemy mogli pochwalić się doskonale wysportowaną sylwetką. Czy miłośnicy biegania mogą trenować także w niskiej temperaturze?Dlaczego nie musimy rezygnować z biegania zimą? Mówimy, dlaczego warto biegać zimą.

bieganie dodano: 31.01.2012 01:28

Ile można schudnąć biegając? Ile kalorii spalamy biegając?

Bieganie mamy w genach. To najstarsza forma aktywności człowieka. Bieganie jest uniwersalne, łatwe i naturalne. Biegasz, kiedy chcesz i z kim chcesz. Bieganie angażuje największą ilość mięśni. Ile kalorii spalamy biegając?

bieganie dodano: 20.06.2012 09:39

Jak właściwie przygotować się do maratonu?

Przebiegnięcie 42 kilometrów, bo tyle właśnie wynosi dystans maratonu, to trudne zadanie. Przebiegnięcie tego bez przygotowania jest niemożliwe. Jednak z odpowiednim przygotowaniem to wspaniałe doświadczenie dla każdego, kto lubi biegać.

bieganie dodano: 06.10.2011 12:33

WOŚP 2015. Gdzie, kiedy bieg "Policz się z cukrzycą"? Jakie utrudnienia w ruchu?

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy co roku angażuje tysiące osób, aby pomóc najbardziej potrzebującym. Jedną z imprez organizowanych przez ekipę Jura Owsiaka jest bieg "Policz się z cukrzycą". Gdzie i kiedy wystartuje? Jakie utrudnienia w ruchu będą z nim związane?

23 Finał WOŚP dodano: 11.01.2015 11:58

Po raz który odbędzie się Maraton Warszawski ?

Bieg maratoński (42.195 m) zadebiutował na ulicach Warszawy w roku 1979. Od tamtego czasu odbywa się co roku. Nie przeszkodził mu nawet okres zawieszenia stanu wojennego w roku 1982. Który raz odbędzie się Maraton Warszawski ?

bieg w Warszawie dodano: 30.09.2012 10:34
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Małgorzata Domagalik: kim jest? Co osiągnęła? SYLWETKA
Małgorzata Domagalik: kim jest? Co osiągnęła? SYLWETKA

Małgorzata Domagalik jest jedną z najpiękniejszych i najbardziej utalentowanych dziennikarek ...

bieg szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. bieg. Wszystko na temat bieg na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.