porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Test Coopera - co to jest?

Chcesz zacząć biegać, choć dotychczas prowadziłeś siedzący tryb życia? Planujesz udział w maratonie, choć jesteś nałogowym palaczem? Zrób sobie najpierw test Coopera. Mówimy, na czym polega i o co w nim chodzi. Wszystko, co powinniście wiedzieć o teście Coopera.

bieganie dodano: 12.08.2014 10:46

Test Coopera - tabela wyników. Jak odczytywać test Coopera?

Sprawdź, w jakim wieku jest twój organizm. Wystarczy, że zmierzysz dystans, jaki jesteś w stanie pokonać biegiem w ciągu 12 minut – publikujemy tabelę wyników słynnego testu Coopera

bieganie dodano: 11.08.2014 13:59

BIEGANIE ZIMĄ. Czy można biegać zimą? Jak to robić zdrowo i bezpiecznie?

Zimą można biegać pod warunkiem, że przyzwyczaimy organizm i będziemy dbać o zdrowie. O czym trzeba pamiętać? Na co trzeba zwrócić uwagę, gdy chce się amatorsko biegać także zimą?

bieganie amatorskie zimą dodano: 28.11.2013 14:20
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Ryszard Petru - kim jest? KARIERA, RODZINA

Ryszard Petru głośno zaznaczył w mediach swoją obecność, gdy w ...

bieganie amatorskie szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. bieganie amatorskie. Wszystko na temat bieganie amatorskie na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.