porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Dlaczego warto biegać zimą?

Długie zimowe wieczory wcale nie muszą być nudne. Jeśli zadbamy o swoją ciało zimą, w okresie wiosenno-zimowym będziemy mogli pochwalić się doskonale wysportowaną sylwetką. Czy miłośnicy biegania mogą trenować także w niskiej temperaturze?Dlaczego nie musimy rezygnować z biegania zimą? Mówimy, dlaczego warto biegać zimą.

bieg dodano: 31.01.2012 01:28

Bieganie zimą. Jak się przygotować? Czy jogging na mrozie jest zdrowy?

Biegać można zawsze i wszędzie. Niezależnie od pogody, pory roku. Chłód, mróz, a nawet śnieg nie muszą oznaczać końca sezonu na jogging. Wystarczy tylko się odpowiednio przygotować do biegania zimą. O czym trzema pamiętać uprawiając jogging na mrozie? Jak się ubrać?

bieganie dodano: 07.12.2012 11:15

BIEGANIE ZIMĄ. Czy można biegać zimą? Jak to robić zdrowo i bezpiecznie?

Zimą można biegać pod warunkiem, że przyzwyczaimy organizm i będziemy dbać o zdrowie. O czym trzeba pamiętać? Na co trzeba zwrócić uwagę, gdy chce się amatorsko biegać także zimą?

bieganie amatorskie dodano: 28.11.2013 14:20

Jaki SPORT uprawiać ZIMĄ, żeby nie stracić kondycji i nie przytyć? WIDEO

Za oknem śnieg i mróz, a ty kompletnie straciłeś ochotę na sport? Nie tylko latem należy dbać o sylwetkę. Co robić zimą, by nie zaniedbać kondycji? Jakie sporty mogą uprawiać w zimę panie, a jakie panowie? Mówimy, jak ćwiczyć zimą. Pokazujemy taniec na lodzie, czyli jazda na łyżwach (WIDEO) podstawowe figury i pierwsze kroki na lodowisku. 

aktywny wypoczynek dodano: 06.02.2013 14:39

Jak przygotować się do biegania w chłodne dni? Jak trenować jesienią i zimą?

Po przyjemnym letnim bieganiu, gdy było ciepło i rzadko padał deszcz, przyjdzie nam się zmagać nie tylko z ciężkimi kilometrami, ale też z pogodą. Jesienią zazwyczaj częściej pada deszcz, jest chłodno, a niebawem może spaść śnieg i pojawić się przymrozki. Czy wtedy trzeba zrezygnować z biegania? Wystarczy się dobrze ubrać.

bieganie w deszczu dodano: 17.11.2013 09:14 | odpowiedz (2)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Jolanta Pieńkowska, żona Leszka Czarneckiego - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Jolanta Pieńkowska, żona Leszka Czarneckiego - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Jolanta Pieńkowska od lat prowadzi najpopularniejsze programy i wydania serwisów ...

bieganie zimą szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. bieganie zimą. Wszystko na temat bieganie zimą na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.