porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Na jakim miejscu JUSTYNA KOWALCZYK zakończyła rywalizację w Ruka Triple? Jak poradziła sobie w ostatnim biegu?

Ostatni bieg w Ruka Triple to jeden z ulubionych dystansów Polki – 10 km stylem klasycznym. Jest to pierwszy w tym sezonie długi dystans biegany w ulubionym stylu Justyny Kowalczyk. Jak poradziła sobie nasza zawodniczka? Które miejsce zajęła w całym cyklu Ruka Tripe?

justyna kowalczyk dodano: 02.12.2012 11:30

Czy sezon 2012/2013 był dla Justyny Kowalczyk udany? Jakie sukcesy osiągnęła Polka?

Justyna Kowalczyk zaskoczyła wszystkich ogłaszając koniec swoich startów w tym sezonie tuż przed ostatnim biegiem Finału Pucharu Świata. Mimo tego po ostatnim biegu, w którym Polka nie wystartuje to i tak ona będzie największą gwiazdą – odbierze bowiem Kryształową Kulę za wygranie całego sezonu. Czy ten sezon był jednak dla niej rzeczywiście udany?

justyna kowalczyk dodano: 23.03.2013 18:10

Biegi narciarskie w Davos. Gdzie transmisja TV zawodów Pucharu Świata?

W sobotę 14 grudnia i w niedzielę 15 grudnia odbędą się w Davos zawody Pucharu Świata w biegach narciarskich. Weźmie w nich udział Justyna Kowalczyk. Gdzie transmisja TV startów Kowalczyk w Davos?

biegi narciarskie transmisja tv dodano: 11.12.2013 08:39

Justyna Kowalczyk wicemistrzynią świata w Val di Fiemme. Z kim przegrała i z kim wygrała Justyna Kowalczyk?

Justyna Kowalczyk wyjeżdża z Mistrzostw Świata w Val di Fiemme z jednym medalem - srebrnym. Z kim wygrała, z kim przegrała Justyna Kowalczyk?

justyna kowalczyk dodano: 02.03.2013 15:22

Jak JUSTYNA KOWALCZYK spędza czas po sezonie, po artroskopii prawego kolana?

To pracowity czas dla Justyny Kowalczyk. Polska królowa śniegu skończyła sezon w połowie marca 2012, a kilka dni później już przechodziła operację kolana w Warszawie. Informujemy jak Kowalczyk spędza czas w tej chwili, gdy pracuje nad zdrowiem, a nie walczy z rywalkami.

Druskienniki dodano: 11.04.2012 12:54

JUSTYNA KOWALCZYK wygrywa w Kanadzie i zostaje liderką PUCHARU ŚWIATA. Jaką ma przewagę punktową nad rywalkami?

Kanadyjskie Canmore zawsze było szczęśliwe dla naszej zawodniczki. Zgodnie z przewidywaniami na trzy biegi wygrała dwa (10 km klasykiem i bieg łączony na 2 x 7,5 km). Jaką przewagę punktową uzyskała nad nieobecną Marit Bjoergen? Czy ma szansę zatrzymać żółty plastron liderki w następnych startach?

dodano: 17.12.2012 06:29

Puchar Świata w biegach narciarskich i Tour de Ski - jak naliczane są punkty?

Biegi narciarskie rozgrywane są na trzy sposoby: ze startu indywidualnego, ze startu wspólnego lub na dochodzenie (inaczej: bieg pościgowy). Czym się one różnią? Jak naliczane sa punkty w Pucharze Świata w biegach narciarskich i w turnieju Tour de Ski?

bieg na dochodzenie dodano: 11.01.2012 14:44

Biegi narciarskie. Gdzie transmisja online PŚ w Lillehammer?

Justyna Kowalczyk z fińskiego Kuusamo przeniosła się do norweskiego Lillehammer. Już 7 grudnia rozpoczną się tam kolejne zawody Pucharu Świata. O kolejne pucharowe punkty panie powalczą na dystansie 10 km stylem klasycznym. Gdzie transmisja online Pucharu Świata w Lillehammer?

biegi narciarskie transmisja online dodano: 04.12.2013 11:44

JUSTYNA KOWALCZYK wygrała w TOUR DE SKI. Który raz w karierze Kowalczyk triumfowała w prestiżowym cyklu Tour de Ski?

Justyna Kowalczyk nie ma sobie równych. Polka w 2013 roku ponownie triumfowała w prestiżowym Tour de Ski i tym samym przeszła do historii. Dla Kowalczyk była to czwarta z rzędu wygrana tym cyklu zawodów.

justyna kowalczyk dodano: 07.01.2013 09:20

Biegi narciarskie w Lillehammer. Kiedy startuje Justyna Kowalczyk?

Początki sezonu Pucharu Świata w wykonaniu Justyny Kowalczyk nigdy nie należały do najlepszych. W tym roku Polka jednak zaskoczyła rywalki dobrą formą. A ma być jeszcze lepiej! W końcu już w lutym olimpiada w Soczi. Na jakim dystansie Kowalczyk pobiegnie w Lillehammer? Czy ma szanse na zwycięstwo?

justyna kowalczyk dodano: 03.12.2013 07:57
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Bohdan Tomaszewski nie żyje - kim był legendarny komentator sportowy? VIDEO
Bohdan Tomaszewski nie żyje - kim był legendarny komentator sportowy? VIDEO

Bohdan Tomaszewski - legenda i symbol polskiego dziennikarstwa sportowego. Wzór dla ...

biegi narciarskie szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. biegi narciarskie. Wszystko na temat biegi narciarskie na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.