porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak spalić kalorie po zjedzeniu pięciu kremówek?

Niedawno aktorka Anna Mucha pochwaliła się na swoim blogu, że ma zamiar zjeść pięć kremówek. Ile to kalorii i jak je spalić?

Anna Mucha dodano: 01.05.2013 13:44

Biegówki w okolicy Warszawy - gdzie biegać na nartach w pobliżu stolicy?

Dokąd wybrać się na narty biegowe w okolicy Warszawy? Do przemierzania na nartach biegowych nadaje się praktycznie każda nieodśnieżana i nieposypana solą droga, ale najlepiej biega się po leśnych ścieżkach. Stąd w najlepszej sytuacji są mieszkańcy miast, takich jak Warszawa, które sąsiadują z lasami.

gdzie na biegówki dodano: 30.11.2014 16:48

Gdzie na biegówki w pobliżu Krakowa?

Gdzie jechać na biegówki w pobliżu Krakowa? O ile po sukcesach Adama Małysza Polacy nie rzucili się masowo na skoki narciarskie, to dobra passa Justyny Kowalczyk przysparza coraz więcej fanów nartom biegowym. Dlatego mówimy o trasach narciarskich dla biegaczy w okolicy Krakowa.

narciarstwo biegowe dodano: 30.11.2014 16:19

Gdzie na biegówki w Polsce: Jakuszyce, Kościelisko, Beskid Wyspowy

Biegówki w górach to, jak podkreśla wielu amatorów tego sportu, zupełnie inna historia. Nie tyle nawet ze względu na wysokości co zdecydowanie inne powietrze, widoki i klimat biegania niż w okołomiejskich lasach. Zobacz, gdzie jechać na biegówki w Polsce.

gdzie na biegówki dodano: 26.10.2014 16:15

Jak się rozgrzać zimą: NARTY BIEGOWE

Zalegający wokół śnieg to co prawda kłopot dla kierowców, ale też okazja, by zmienić środek lokomocji, przyjąć inną perspektywę i przy okazji zaczerpnąć nieco radości z życia. Narty biegowe być może nie sprawdzą się jako sposób na dotarcie do pracy, ale na weekend wydają się świetnym rozwiązaniem.

jak się rozgrzać dodano: 21.10.2014 13:09

NARTY BIEGOWE. Jakie są najlepsze trasy w Polsce?

Biegówki stają się w Polsce coraz bardziej popularne. Na jaką trasę ruszyć, aby mieć prawdziwą przyjemność z jazdy? Przedstawiamy trzy trasy narciarskie dla narciarzy biegowych, które warto wypróbować.

Bieszczady dodano: 15.01.2013 14:01

Czy biegi narciarskie to sport kontuzjogenny?

Po kolejnych sukcesach Justyny Kowalczyk biegi narciarskie stają się edną z ulubionych dyscyplin sportowych Polaków. Czy każdy może trenować ten sport i czy istnieje duże ryzyko kontuzji?

biegi narciarskie dodano: 18.02.2012 14:40 | odpowiedz (1)

Gdzie w Polsce są trasy biegowe narciarskie?

W Polsce jest dużo możliwości wypożyczenia nart biegowych i ruszenia na licznie wyznaczone szlaki. Można spróbować swoich sił w narciarstwie biegowym i choć przez chwilę wczuć się w rolę Justyny Kowalczyk, naszej mega gwiazdy sportów zimowych. Oto najważniejsze z tras biegowych:

justyna kowalczyk dodano: 30.12.2011 11:27
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Helmut Kohl, były kanclerz Niemiec : kim jest? [Osiągnięcia, kariera]
Helmut Kohl, były kanclerz Niemiec : kim jest? [Osiągnięcia, kariera]

Helmut Kohl to polityk znany przede wszystkim z tego, że ...

biegówki szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. biegówki. Wszystko na temat biegówki na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.