porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Prawidłowy wzrost i waga dziecka w 2. roku życia - jakie normy?

Systematyczne wizyty zdrowych dzieci u lekarza, w celu sprawdzenia ich stanu zdrowia i ogólnego rozwoju, tzw. bilansy wiekowe, pozwolą każdemu rodzicowi szybko sprawdzić, czy jego pociecha rozwija się prawidłowo. Sprawdźcie z nami, jakie cechy są charakterystyczne dla 2-letniego malucha.

dziecko dodano: 17.09.2013 08:12 | odpowiedz (1)

Kiedy na bilans dwulatka? Jak przygotować dziecko do badania?

To badanie powinien przejść każdy dwulatek. Po co się je robi, jak przebiega, jak przygotować do niego dziecko i kiedy udać się na badanie?

badania okresowe dodano: 30.01.2012 07:49
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Zbigniew Tomczak, biznesmen od afery Durczoka - kim jest?

Zbigniew Tomczak to biznesmen, o którym stało się głośno w ...

bilans dwulatka szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. bilans dwulatka. Wszystko na temat bilans dwulatka na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.