porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kim jest Bill Gates, drugi na liście najbogatszych ludzi?

Majątek Billa Gates'a szacuje się na 61 miliardów USD, z tego też powodu od lat założyciel Microsoftu nie schodzi z czołówki listy najbogatszych ludzi świata. Według Forbesa w 2012 roku Gates był drugi pod względem wielkości majątku. Co się chwali, Bill jednak nie tylko konsumuje zarobione przez siebie pieniądze, ale bardzo hojnie dzieli się nimi z potrzebującymi.

Bill&Melinda Gates Foundation dodano: 05.03.2013 10:40

Kto jest najbogatszym człowiekiem na świecie? Najbogatsi ludzie świata 2013

Najbogatszym człowiekiem na świecie jest Bill Gates, twórca Microsoftu. Majątek miliardera wart jest szacunkowo 72,7 mld dolarów. W 2012 roku powiększył się o 10 mld dolarów. Na drugim miejscu listy najbogatszych ludzi na świecie jest Meksykanin Carlos Slim z majątkiem 72,1 mld dolarów. Trzecim na liscie jest Warren Buffett, czwartym Amancio Ortega, piąty to Ingvar Kampard. Najbogatsi ludzie świata 2013

 

Amancio Ortega dodano: 20.05.2013 13:44

Kim są najbogatsi ludzie w Ameryce w 2012 roku. Kto jest najbogatszy?

Bill Gates, twórca Microsoftu, jest według magazynu Forbes najbogatszym człowiekiem Ameryki w 2012 roku. Nie jest to odkrycie. Gates zajmował pierwsze miejsce na liście w latach 1995-2007. W 2008 roku był trzeci. W 2009 znowu powrócił na szczyt. Jego fortuna wyceniana jest na 66 mld dolarów. Kto jeszcze trafił na listę najbogatszych Amerykanów?

Alice Walton dodano: 25.09.2012 11:42

Kto był najbogatszym człowiekiem świata z 200 miliardami dolarów majątku?

Jego nazwiska próżno szukać na publikowanych przez media listach miliarderów, choć Bill Gates czy Warren Buffet zostają za nim daleko w tyle. Powody są dwa: trudno ogarnąć cały jego majątek, po drugie możemy o nim mówić już tylko w czasie przeszłym... Najbogatszym człowiekiem świata był zabity w październiku 2011 r. dyktator Libii Muammar Kaddafi.

kadafi dodano: 04.11.2011 18:07 | odpowiedz (1)

Antykoncepcja: czipy Billa Gatesa - co to za projekt?

Powstała nowa, przełomowa metoda antykoncepcji. Projekt sfinansował i wspierał sam Bill Gates. Sprawdź, czym są i jak działają czipy antykoncepcyjne.

ANTYKONCEPCJA dodano: 09.07.2014 10:03
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Waldemar Deska - kim jest?
Waldemar Deska - kim jest?

Waldemar Deska, współzałożyciel i lider alternatywnej grupy „Daab”, znany jest ...

Bill Gates szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Bill Gates. Wszystko na temat Bill Gates na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.