porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kim jest PUTIN czyli biografia niekontrolowana?

Były pułkownik KGB, bliski współpracownik Borysa Jelcyna, dwukrotny prezydent oraz dwukrotny premier Rosji. Sprawdź, co wiesz o Władimirze Putinie, jednym z najbardziej wpływowych przywódców na świecie?

biografia Putina dodano: 04.04.2012 07:13 | odpowiedz (1)

Kim była Amy Winehouse? Jak opisał ją w książce jej ojciec?

W pierwszą rocznicę śmierci piosenkarki Amy Winehouse ukazała się książka "Amy. Moja córka". To wspomnienia ojca artystki. Jak ojciec Amy opisał swoją córkę?

alkohol dodano: 28.08.2012 06:00

The Prodigy - skład zespołu, lider, jakie najlepsze przeboje?

Prodigy - legenda brytyjskiego electro - mimo intensywnego deszczu zawładnęła publicznością Orange Warsaw Festival. Kto jest liderem zespołu i jakie są największe hity grupy? 

fanklub dodano: 18.06.2012 16:51

Elizabeth Taylor i Richard Burton. Miłość, namiętność, nienawiść

W księgarniach pojawiła się książka o jednym z najbardziej głośnych związków w historii Hollywood – Elizabeth Taylor i Richarda Burtona (wyd. Prószyński i S-ka).

biografia Elizabeth Taylor dodano: 23.07.2012 10:31

Dlaczego warto przeczytać książkę „Tetetka”. Wspomnienia o Teresie Tuszyńskiej”?

Mówili o niej polska BB, a dla wielu była o wiele, wiele piękniejsza. Najpopularniejsza, najpiękniejsza modelka Mody Polskiej. Teresa Tuszyńska, gwiazda kina lat 60. Niestety jej kariera trwała krótko. Książka m. in. próbuje wytłumaczyć, dlaczego historia Tuszyńskiej tak tragicznie się skończyła.

Książka o Tuszyńskiej dodano: 19.09.2013 13:48

Czy biografia szefa Apple Steve'a Jobsa będzie bestsellerem?

Dwa wydarzenia zbiegły się w czasie. Powstanie biografii szefa Apple Steve'a Jobsa i jego śmierć. Czy to wystarczy, by stała się ona bestsellerem?

APPLE dodano: 23.12.2011 13:26

Jak ELŻBIETĘ CZYŻEWSKĄ pamiętają przyjaciele? Jakie sekrety ukryte są w premierowej książce o "polskiej Marilyn Monroe"?

Elżbieta Czyżewska, nazywana "polską Marilyn Monroe" i "Cybulskim w spódnicy", to aktorka kontrowersyjna i wybitnie zdolna, kochana i nienawidzona, która wciąż budzi w pamięci przyjaciół huragan emocji. Co mówią o niej jej bliscy i ludzie, którzy ją znali? Przeczytaj w książce  Izy Komendołowicz "Elka" (premiera 25 stycznia 2012 roku).

Agnieszka Holland dodano: 16.01.2012 08:20

Pochwała niepokory. Niezwykłe historie, które warto przeczytać, by dowiedzieć się jak pozytywnie zapisać się w ludzkiej pamięci?

Czy warto być niepokornym, rogatym, innym? Iść pod prąd i działać wbrew schematom, żyć nieszablonowo, niezgodnie z obowiązującymi standardami i oczekiwaniami otoczenia? Na te pytania najlepiej odpowiedzieć sobie po lekturze książki Pochwały niepokory. Zobacz, dlaczego pamiętamy opisanych w niej niepokornych.

Adam Chmielowski dodano: 11.12.2011 10:34

J. EDGAR – biografia szefa FBI J. Edgara HOOVERA. Dlaczego warto zobaczyć nowy film Eastwooda z Leonardo DiCaprio?

J. Edgar to dramat biograficzny w reżyserii Clinta Eastwooda. Opowiada o karierze wieloletniego szefa FBI – Johna Edgara HOOVERA. Biografia Hoovera to idealny materiał do ekranizacji – był jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w historii USA. Twórca potęgi FBI, zasłynął nieetycznymi metodami działań. Jego biografię rozgrzewają dodatkowo nieustanne domysły na temat jego życia seksualnego. Jakby tego było mało, w głównej roli możemy zobaczyć łamacza kobiecych serc Leonardo DiCaprio, a za kamerą stanął specjalista od męskich, ale i wzruszających obrazów – Clint Eastwood.

Armie Hammer dodano: 23.11.2011 15:52

BIOGRAFIA VIOLETTY VILLAS. Czy warto kupić, przeczytać?

Villas. Nic przecież nie mam do ukrycia” napisana przez Izę Michalewicz i Jerzego Danilewicza ukazała się na miesiąc przed śmiercia artystki i wzbudziła wiele kontrowersji. Sama Villas skarżyła się, że jest w niej wiele nieprawdziwych informacji.

biografa reporterska dodano: 12.01.2012 20:56
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Olga Wasilewska, autorka artykułu o Kamilu Durczoku

Olga Wasilewska to dziennikarka która wstrząsnęła środowiskiem madialnym za sprawą ...

biografia szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. biografia. Wszystko na temat biografia na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.