porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Co to jest biokominek i ile kosztuje?

Kominek to nie tylko źródło ciepła, lecz także element wystroju wnętrza, który nadaje pomieszczeniu niepowtarzalny klimat i sprawia, że cieszą nas długie, zimowe wieczory. Dzięki biokominkom teraz również mieszkańcy bloków mogą spełnić swoje marzenie o żywym ogniu.

aranżacja wnętrza dodano: 24.10.2013 16:36

Jak działa BIOKOMINEK? ZALETY, WADY biokominków? Czy jest BEZPIECZNY?

Największą zaletą biokominków jest możliwość zainstalowania ich tam, gdzie tradycyjny kominek nie jest możliwy. Biokominek umożliwi nam zaaranżowanie przestrzeni i ogrzewanie domu. Zobacz, jakie są zalety tego nietypowego źródła ciepła, które jednocześnie jest doskonałym narzędziem aranżacji wnętrza.

bioetanol dodano: 02.11.2013 18:09 | odpowiedz (1)

Czy BIOKOMINEK może ogrzać wnętrze? Ogrzewanie biokominkiem

Biokominek produkuje 100% ciepła, nie zostawia popiołu, nie potrzebuje komina. Ma jednak zasadniczą wadę - spaliny odprowadza do ogrzewanego pomieszczenia. Czy biokominkiem można się skutecznie ogrzewać?

bioetanol dodano: 02.11.2013 18:09 | odpowiedz (2)

Jaki kominek wybrać? Kominki do domu i do mieszkania w bloku

Kominek to w obecnych czasach standard – znajduje się niemal w każdym nowo budowanym domu. Kominki stanowią nie tylko ozdobę, ale mogą być też cennym źródłem ciepła. Nieco ograniczone możliwości wyboru mają mieszkańcy budynków wielorodzinnych, gdzie zazwyczaj nie ma kanału dymowego. Jakie kominki pasują do mieszkania w bloku, a jakie do domu?

jaki kominek wybrać dodano: 24.10.2013 16:37 | odpowiedz (2)

Kominek - jaki wybrać na zimę 2014/2015?

Kominek w chłodniejszej porze roku to prawdziwa atrakcja! Jaki kupić by nam posłużył długo, a jednocześnie był modny i stanowił dobre uzupełnienie aranzacji wnętrza? Jaki kominek kupić na nadchodzącą zimę?

kominek dodano: 24.11.2014 15:23

Czy można wstawić kominek do sypialni?

Kominek w sypialni - czy to dobry pomysł? Z jednej strony działa na wyobraźnię romantyczna wizja tańczących w kominku płomieni. Z drugiej strony boimy się ryzyka żywego ognia w pomieszczeniu, w którym śpimy. Czy da się pogodzić romantyczne z praktycznym?

kominek dodano: 14.05.2014 14:37 | odpowiedz (1)

Nowoczesne kominki – jakie są najpopularniejsze?

Wkłady kominkowe, piece wolno stojące, biokominki, a także obudowy i wszystkie elementy potrzebne do montażu kominków – tego szukają Polacy, którzy marzą o żywym ogniu w ich domach.

kominek dodano: 18.08.2014 16:07 | odpowiedz (1)

Biokominek – jaki wybrać? Jaki i ZA ILE kupić?

Biokominek ma niemalże same zalety. Nie zajmuje wiele miejsca, nie wymaga podłączenia do komina ani do instalacji zasilającej, tworzy nastrój i ogrzewa pomieszczenie. Biokominki ponadto występują w wielu rodzajach. Który warto wybrać?

biokominek wady dodano: 24.10.2013 16:37

Jakie PALIWO potrzebne jest do BIOKOMINKÓW?

W biokominku pali się żywy ogień, a dzięki temu wnętrze staje się przytulne. Czym palić w biokominku? Jakie paliwo nadaje się do biokominka? Co warto sprawdzić przed zakupem paliwa do biokominka?

bioetanol dodano: 02.11.2013 18:09

BIOKOMINKI – jakie są rodzaje? ZALETY biokominków

Biokominki umożliwiają wprowadzenie żywego ognia do pomieszczenia niewyposażonego w instalację kominową. Biokominki łatwo przemieszczać i dostosować do wystroju wnętrza. Dzięki biokominkom uzyskujemy ciepło bez przykrego zapachu, dymu i popiołu.

biokominek a kominek dodano: 02.11.2013 18:09 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Helmut Kohl, były kanclerz Niemiec : kim jest? [Osiągnięcia, kariera]
Helmut Kohl, były kanclerz Niemiec : kim jest? [Osiągnięcia, kariera]

Helmut Kohl to polityk znany przede wszystkim z tego, że ...

biokominek szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. biokominek. Wszystko na temat biokominek na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.